Всего 5 сообщений

 
 charnoKix2018-01-26 10:09:39
Замечательно, весьма забавная мысль

---
Вы допускаете ошибку. Могу отстоять свою позицию. Пишите мне в PM, поговорим. скачать fifa 15 exe файл, скачать fifa 15 xbox 360 freeboot или <a href=http://15fifa.ru/novosti-fifa-15>cardona fifa 15</a> скачать взломанную фифа 15 на пк
 
 tranonMn2018-01-05 07:17:32
Снеговик

---
Прошу прощения, что я вмешиваюсь, мне тоже хотелось бы высказать своё мнение. fifa 15 скачать pc repack механики, скачать фифа 15 на пк бесплатно и <a href=http://15fifa.ru/>ползунки fifa 15</a> где скачать фифа 15 на пк
 
 Егор2016-01-31 16:11:54
Здавствуйте!
Хороший у Вас сайт! Очень понравился!

Заходите к нам,у нас новое на сайте:
Голосовое поздравление сестра и Открытки музыкальные с признанием в любви именные для леонида
Популярно:
Поздравления с днем рождения юля от путина
landtworld.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=138495
pulmari.org/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=80314
www.orientesport.it/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=16002
www.dumalinao.gov.ph/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=101003
И другие: Поздравление друга вячеслава с 35 летием
 
 chashki-c-logotipom2016-01-30 13:08:46
Чашки, кавові і чайні пари з логотипом компанії - відмінний сувенір, хороший варіант бізнес-подарунка, а також неодмінний атрибут сучасного офісу, доповнення фірмового стилю компанії, що свідчить про високий рівень корпоративної культури. Подарувавши чашку з логотипом клієнта або партнера вашої компанії, ви можете бути впевнені, що він обов'язково буде їй користуватися, притому не один раз на день, а значить, завжди буде бачити перед собою ненав'язливу, але помітну рекламу вашої компанії. У каталозі компанії «Керамо Мир» представлений широкий асортимент чашок, чайних і кавових пар під нанесення логотипу з різних матеріалів, які ви можете купити оптом зі складу в Києві, або на замовлення. Можлива також поставка невеликими партіями. Замовити друк на чашках в компанії «Керамо Мир» ви можете, зв'язавшись з нами одним із способів, зазначених на сайті.
 
 chashki-c-logotipom2015-11-22 15:01:55
При покупці сувенірно-подарункової продукції важливий і ексклюзивний дизайн, і доступна вартість. Чарівні гуртки з термодруком - універсальний презент, який кожен сприйме із захопленням і вдячністю. А технологія сублімації забезпечує відмінну якість при помірній вартості кожного відбитка.
У роботі наші досвідчені фахівці використовують найкраще обладнання і першокласні барвники, які не містять у своєму складі речовин, здатних нашкодити здоров'ю, відмінно зберігають колір, невразливі перед променями ультрафіолету і миючих засобів. Термопечать - це швидко, недорого і красиво.

Друк сублімації
Друк сублімації
Гуртки з сублімаційним зображенням - відмінний спосіб привітати рідних або друзів, якщо ви збираєтеся купувати багато подарунків. Хоча є безліч методів переносу зображень на вироби з різних матеріалів, за популярністю та доступності лідирує термодрук. У цій технології використовується властивість спеціальних барвників міняти свій стан з твердого в газоподібний при попаданні під вплив помірковано високих температур.

Це явище отримало назву «сублімація» - у перекладі на російський термін означає «випаровування». За способом обробки розрізняють дві методики сублимационного термопереносу:

• пряме перенесення на виріб із застосуванням дорогого устаткування - метод вигідний при друку тиражів крупного обсягу;

• термоперенос з використанням додаткового носія, термотрансферного паперу, на якому роздруковується малюнок, після чого він переноситься на заготовку - перевага технології полягає в тому, що використовується доступна апаратура, а отже, навіть одиничні замовлення мають невисоку вартість.
Шовкографія
Шовкографія - технологія друку, заснована на застосуванні спеціального трафарету. Спосіб вперше використовувався більше тисячі років тому в Китаї при створенні яскравого одягу для самураїв, прикрасі обладунків та гардероба аристократів. Головна перевага способу - можливість використання восьми основних кольорів, поєднання яких дозволяє більш точно передавати відтінки вихідного зображення.

За допомогою шовкографії обробити можна найрізноманітніші предмети, будь то посуд, одяг і навіть дуже дрібні сувеніри типу брелоків, запальничок, ручок. Клієнти мають можливість надати власний макет або ж замовити його розробку нашим дизайнерам. Вимоги до зображення невисокі, підійде практично будь-який малюнок. Ключові переваги шовкографії - це насамперед:

 • висока реалістичність друку, що досягається за рахунок точної передачі відтінків;

• чудова палітра кольорів;

• чудова яскравість;

• насиченість кольорів;

• оптимальна контрастність.Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100