Ручка с логотипом , идея появления
Середня небудь для вас 1880? Якщо ні, то слід, тому що це в цьому році розпочався процес розробки продукту, який ми використовуємо сьогодні, і без якого, звичайно, не зможе бути продуктивним і ефективним у своєму повсякденному житті. Це не про ручки та її історії з далекого 1880 року, і до сьогоднішнього дня.
                Щоб бути чесним, є певна кількість чарівності в цій письмовій формі з великими пір'ям, з якою в вдумливий чесали голови, але прогресивний розум не був такий зачарований великими пір'ям. Джон Лауда заробляв на життя як засмаги, але так як він був трохи більш винахідливим, ніж його однолітки, було поставлено питання, щоб знайти спосіб, щоб написати на шкури, продає, і, таким чином, щоб відрізнити себе від конкурентів.
                Так йде перший патент на ручки ... який використовується тільки для запису на шкірі. Співробітники Патентного відомства не вважають винахід ефективно, як знову ж на шкурах, він не може писати на інших поверхнях. Це призводить до стигматизації винаходи Г-н Лауда неефективними й неважливо. Трохи пізніше, проте, як видається журналіста, який мав відчуття, що пан Лауда був в потрібний час і з трохи удачі, він міг взяти кредит на свій винахід. 
Ласло Біро був угорський журналіст і проти його імені в кінцевому підсумку був зафіксований патент на ручки. Успіх винахідливого журналіста полягає в його прізвисько. Кожен день Ласло дивився прес-газета ставить чорнило на папері і майже миттєво, чорнило висихають. Ну, а після перегляду цього процесу і сталося неминуче - в голову ідея поставити той же самий тип чорнила і хімічних речовин, народився.
                Незважаючи на чудову ідею журналіста, однак, потрібно терпіння, щоб заповнити чорнилом з банки на вашому столі, це було не просто смак і було більше змін в кінцевому продукті. Разом зі своїм братом, який був хіміком, Ласло вдалося поліпшити перо майже її нинішньому вигляді. Вони поклали наповнювач, який легко замінити, і м'яч в підсумку ви навіть грав свіжих чорнила на папері.
                Як видно, історія пера дійсно переплітаються izobretalni ідей і підприємницького духу багатьох людей протягом багатьох років. Сьогодні історія забувається, але ми вважаємо, що це продукт, який заробив багато поваги та уваги. Якщо у вас є ж особливий дух, і ви від людей, які хочуть знати, що вони будуть підписані, ми пропонуємо вам розглянути наші пропозиції ручок і ручок!Создан 20 мар 2015 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100