Зображення на гуртку

Гуртки виготовляються методом деколі. Використання кухлів з логотипом.Гуртки із зображенням - теплота турботиКружка із зображенням є повсякденним і улюбленим предметом для багатьох. Зображення на гуртку є вже звичним для нас. Так чому б не порадувати близьку людину або ділового партнера, подарувавши кухоль з логотипом? Така турбота явна буде оцінена, що дуже корисно, якщо гуртки використовуються в рекламних цілях.

 

Використання кухлів з логотипом.  Зображення на гуртку може бути самим різним, що відкриває широкі можливості для їх застосування. Можна замовити гуртки для особистого використання штатом організації або в якості подарунка. Замовляючи кухлі з логотипами для своєї організації ви підвищуєте статус компанії, як показує статистика в таких компаніях збільшується внутрішній мікроклімат, що в свою чергу підвищує продуктивність праці і покращує стосунки в колективі. Крім цього оформлення в єдиному стилі: настінні годинники, гуртки та килимки для миші прикрашені логотипом компанії, дає краще уявлення про фірму клієнту, який з нею співпрацює.

 

Технологія нашого виробництва влаштована таким чином, що вам не обов'язково замовляти тисячі однакових кухлів. Є можливість, замість логотипу компанії розмістити фотографії співробітників, або ж логотипи що говорять про їх сфері діяльності. Такі чашки можуть служити не тільки сувеніром, але і рекламним матеріалом, наприклад, будівельна фірма може дарувати всім гуртки з фотографією побудованого їй будівлі. Такий подарунок одночасно допоможе залучити нових клієнтів і утримати старих.

 

Не менш популярні гуртки з дарчим написом. Написи можуть бути самими різними, наприклад стандартними: «коханій людині», «улюбленої тещі» і так далі, або ж будь-якими, які захоче замовник. Кухоль з написом - це досить хороший продукт для великої компанії в період загальнонаціональних свят, так як оптові замовлення обходяться набагато дешевше, і продаючи навіть частина продукту замовник залишається в прибутку. Також можна використовувати кухоль як доповнення при продажу рюкзака з логотипом зі своєю рекламою, або рекламою виробника.

 

Є й сучасні технології в справі виготовлення подарункових або рекламних кухлів. Це так звані чашки хамелеони. Їх особливість в тому, що в «стані спокою» вони виглядають як звичайні одноколірні гуртки. Але варто налити окропу, і кухоль хамелеон міняє свій колір в деяких місцях, проявляючи заховане зображення. При цьому картинка може бути різнокольоровою, при прояві вона не втратить своєї барвистості. Також гуртки оформлені в стилі привет-тек у формі годинника, у формі логотипу флешки і т.д.
Переваги кухлів з зображенням Такі гуртки є оригінальним і незвичайним подарунком, який можна виготовити відповідно до смаків певного людини. Для компаній кухлі з логотипом послужать і рекламним матеріалом, і елементом корпоративного стилю.

 

Виготовлення кухлів з зображенням. Гуртки виготовляються методом деколі: на папір за допомогою офсетного друку наноситься зображення, а потім обпалюється і переноситься на чашку. Таким чином відбувається друк на кружках, при цьому ви можете надати власні заготовки, або ж замовити заготовки у нас, наші дизайнери підберуть оптимальний варіант форми і кольору гуртки для логотипу вашої компанії. Ми можемо підібрати для вас гуртки різних розмірів і об'ємів, а якщо ви хочете незвичайне і складне зображення, наші фахівці допоможуть вам і в цьому.
Де замовити кухоль із зображенням?Якщо вам потрібна гуртка з яким-небудь зображенням, ви можете зателефонувати в РПК «Твій Дизайн». Наші фахівці володіють величезним досвідом, наше виробництво має найсучасніше обладнання для друку на будь-яких відомих матеріалах з найскладнішими формами. Ми володіємо власними цехами для роботи з різними типами матеріалу, тому навіть самий нестандартний або об'ємний замовлення ми можемо виконати в найкоротші терміни.Создан 05 июн 2015Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100