Чашки с логотипом компании

Нанесение логотипа на любые чашки, креативный подход! Быстро, качественно и не дорого!Сьогодні така послуга як нанесення логотипу на чашки користується величезною популярністю. І це не дивно, адже вкладаючи невеликі кошти в нанесення логотипу на чашки, рейтинг вашої компанії автоматично піднімається на вищий щабель. Завдяки таким немаловажним елементам реклами ви можете зарекомендувати роботу свого підприємства тільки з кращого боку, показуючи тим самим спроможність власного бізнесу і його стабільність. Гуртки та чашки з логотипом відмінно підійдуть як ненав'язливого подарунка вашим постійним клієнтам, що зробить фірму більш впізнаваною. Це буде чудовий презент вашим партнерам по бізнесу, що тільки зміцнить ділові відносини. Також корпоративні чашки можуть бути піднесені вашим співробітникам на яке-небудь урочисте або корпоративний захід, що зробить свято незабутнім і викличе масу позитивних емоцій.
Наша компанія може запропонувати вам будь-які корпоративні подарунки з логотипом, ціна яких вас неодмінно порадує. Вибираючи кухлі з логотипом у нас, ви можете бути впевнені в якості продукції, адже в процесі виробництва ми використовуємо тільки найсучасніше технологічне обладнання та інноваційні матеріали, які відрізняються надійністю, міцністю і довговічністю.
Нанесення логотипу на чашки

 

В даний час нанесення логотипу на чашки в Києві може здійснюватися кількома способами.
Деколь (або деколірованіе) - найнадійніший метод нанесення логотипу на посуд. Зображення, які були зроблені деколью майже неможливо видалити з поверхні чашки. Нанесення логотипу на гуртки за допомогою даного методу передбачає використання високотемпературних неорганічних фарб. Завдяки сучасній технології можна забезпечити нанесеним зображенням максимальну механічну стійкість. В результаті чого логотип, нанесений деколью, прослужить стільки ж, скільки і сам виріб.Тамподрук - хороший, економічний метод нанесення зображення на кружки із пластику, однак тільки в тому випадку, коли зображення має маленький розмір. Шовкографія - один з найдавніших методів нанесення зображення на чашку. Для того щоб нанести зображення на кухоль з допомогою шовкографії, необхідно щоб поверхня виробу була ідеально гладка і рівна. Найчастіше даний спосіб застосовується для друку логотипів на скляних гуртках. У цього методу немає обмежень з розміром наносяться зображень. Тому можна замовити друк логотипу або іншої фірмової символіки на всю поверхню виробу, за винятком ділянки біля ручки. Проте є у цього методу і недолік - недовговічність зображення на керамічних чашках.

 

Сублімація - метод термопереносу, в результаті якого зображення друкується на спеціально підготовленій сублимационной гуртку. Зображення, заздалегідь віддруковане на сублімаційні принтери чорнилом під впливом високих температур (180 °) і тиску переноситься на поверхню чашки і не просто приклеюється, а проникає в сублімаційний шар самого виробу. Тому такі сувеніри з логотипом компанії володіють стійкістю до різних хімічних розчинників.Лазерне гравіювання - безконтактний метод нанесення зображення на поверхню. Зазвичай гравірування використовується для друку логотипів на скляних гуртках. Завдяки даному методу можна отримати дійсно красиве і довговічне зображення.Наша компанія пропонує величезний вибір сувенірної продукції, у тому числі і фірмові чашки на замовлення. Ми з радістю допоможе вам, і підберемо сувеніри з логотипом організації залежно від сегмента бізнесу та певної події для співробітників або постійних клієнтів вашої фірми. У нас ви завжди можете замовити ручки з логотипом компанії, футболки з логотипом, кавові чашки з логотипом та інші корпоративні сувеніри в Києві. Кваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть зорієнтуватися у великій різноманітності існуючих видів сувенірної продукції і вибрати саме те, що вам необхідно, враховуючи поставлену задачу і бюджет, так само збережемо ваш індивідуальний фірмовий стиль в отриманій продукції. Ми дбаємо про своїх клієнтів і пропонуємо купити чашки з логотипом за низькою ціною.Создан 20 ноя 2015 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100