ПЕЧАТЬ НА КЕРАМИЧЕСКОЙ ПЛИТКЕ
Гуртки, футболки, брелоки - сублимационная доктрина.Уніфікація і повний комплекс процедур по розміщенню чорно-білого кольору і різнокольорових колоритів на кружках, футболках і тарілках. Сміливі рішення оформлення кухлів з фото на замовлення. Багатовекторна друк на кружках з додаванням багатошарової термічної обробки, дозволить вам вигідно відрізнятися від навколишнього одноманітності.Що таке друк сублімації?

 

Друк сублімації в сучасному світі це не тіля перенесення чорно-білих і кольорових фотографічних зображень на картон або шкіру, друк на кружках керамічних або скляних, друк на сумках, друк на тарілках. Друк сублімації перетворює вироби, а в професійних руках, взагалі, стає мистецтвом.Позначимо основні напрямки надаваних послуг: друк на кружкахкружкі- «хамелеони» будь-яких кольорів і відтінківдрук на годиннику (настільних і настінних)етикетки на пляшкикостери і пазли на коркової основідрук на кружках і друк на чашкахоригінальні подарунки на 23 лютого і 8 березнярізнобарвна або чорно-білий друк на футболкахтерміновий друк на сувенірах від 1 днядрук на сумкахдрук на тарілкахупаковка під різні види виробів.Це далеко не повний перелік надаваних послуг.

 

Докладніше з сублімованої печаткою і цінами ви зможете ознайомитися в тематичних розділах нашого сайту.Переваги друку сублімаціїЦіни на сублімаційний друк відрізняються від цін заводів виробників. У нас ви не зможете знайти дві однакових гуртки (якщо самі їх не замовили) - ви самі вибираєте тему, настрій, форму і колір.чорно-біле і (або) кольорове (повнокольорове) фото зображеннядрук сублімації -полноцветная друк стійка до вигоранняможемо виготовити будь-який тираж від 1 шт. до нескінченностігарантія на фотоізобраеженіяЯкщо ви бажаєте збільшити прибутковість бізнесу, якщо в вас горить прагнення якісно відрізнятися від конкурентів, якщо вам потрібно оригінально оформити слоган компанії або потрібна найбільша гуртка для вашого друга (співробітника, родича) ми вирішимо ці завдання.Ви приватна особа? Вам необхідний сувенір або подарунок в одиничному екземплярі або колекційне оригінальний виріб? Це до нас. Ми знаємо все не тільки про сублімації, але і маємо великий досвід у виготовленні унікальних (!!!) подарунків.У прагненні бути краще створіть свій стиль і образ. Насичуйте життя фарбами і колоритами форм, відзнак та абстракцій, устигайте за тенденціями сучасності, і ви, безсумнівно, залишитеся лідером серед сірості оточуючих буднів.Гуртки на замовлення з фото - це завжди ідеальний подаруСоздан 22 ноя 2015 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100