Деколь на посуде и чашках

Изготовление деколи для печати на посуде и стеклеДеколью або декалькоманией називають зображення, попередньо надруковане на спеціальному папері та потім перенесене на виріб з наступною термічною обробкою для впеканія фарб в поверхню виробу. Таким чином деколь (малюнок), утворює з виробом єдину структуру, що пояснює стійкість деколі до стирання, змивання і, як наслідок, довговічність деколи. Технологія деколі нова. Їй вже більше ста років. Винайдена вона була в XIX ст. Розрізняють декілька видів деколи. Ми розглянемо тільки пряму гарячу деколь. У випадку прямої деколі порядок накладення фарб прямий і зображення виглядає на папері, з якої буде перенесено, так, як воно має виглядати на декорованого виробу, Пряму деколь ще називаю "мокрою" тому, що для перенесення відтиск поміщають у воду. При перенесенні деколь зрушується з паперу на поверхню виробу. Гаряча деколь використовується при деколірованіе виробів зі скла, порцеляни, кераміки, фаянсу, емальованого металу.
 
 Для виготовлення деколі застосовують спеціальні керамічні фарби. Їх особливість, в порівнянні зі звичайними фарбами для шовкографії, в тому, що пігменти є неорганічні сполуки в сукупності з органічними. У процесі випалу деколі всі органічні сполуки, що входять до складу фарби, згоряють, а неорганічний пігмент, що входить до складу фарб для деколі, вплавляется в поверхню матеріалу. При виробництві деколі іспользуеьтся багато видів фарби. Їх основна відмінність - температура випалу, яку витримує декоруємі виріб. У більшості випадків при декоруванні порцеляни або кераміки деколь наносять на виріб, покрите шаром глазурі - надглазурная деколь. Також можливе виготовлення підглазурним деколі, коли деколь наноситься на фарфор або фаянс до їх покриття глазур'ю. Деколь відрізняється хорошою стійкістю до механічних впливів і прямим сонячним променям. Тому деколь добре використовувати для виготовлення сувенірної продукції.
Головне призначення деколі (деколірованія) - заміна дорогої ручного розпису. Розвиток шовкотрафаретного друку, гамма фарб дозволяють відтворити за допомогою деколі багатобарвні барвисті малюнки. Різке зростання кількості брендів в продуктовій, алкогольної і безалкагольное сферах спричинив настільки ж стрімке зростання рекламного ринку, що викликало розвиток інтересу до різних методів нанесення малюнка на предмети, у тому числі на продукцію стекляной і фарфорового промисловості.
Широко використовуються два методи нанесення - прямий друк і декалькоманія (непряма друк). Перевага останньою в даному випадку в незалежності від форми поверхні виробу, адже у випадку прямого друку поверніть, підходящі для друку обмежуються плоскою і Цилліндрічеській формами.Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"Отключить моментальный переводО Переводчике GoogleМобильная версияСообществаПравила и принципыСправкаОтправить отзывСоздан 13 дек 2015Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100