Роль посуды с логотипом в увеличении продаж алкогольной продукции
Останні роки стали дуже важкими для виробників алкогольної продукції. Спочатку було введено тимчасове обмеження з продажу напоїв, що мають фортецю понад 5%. А це означає, що оборот продажів неминуче знизився. І щоб підняти його до колишнього рівня, стало необхідним збільшити кількість купується алкоголю в дозволений час продажу.
Для цього бренди почали збільшувати ставки на рекламні кампанії, їх кількість і частоту проведення. Багатьом з них це вдалося, особливо тим - хто міг собі дозволити великі вкладення в рекламу.
Але Середа 4 липня спричинила чорної для всіх, хто представляв алкоголь на російському ринку. У цей день Державна Дума прийняла Закон про повну заборону реклами алкогольної продукції в періодичних виданнях, в Інтернеті і на ТБ.
До січня 2013 року компанії-виробників алкогольної продукції, що містить більше 5% етилового спирту, зобов'язали повністю прибрати згадку про свою продукцію з вищезазначених місць розміщення реклами. Порушникам загрожують величезні штрафні санкції.
«Найкращий спосіб вирватися вперед - це ...». Думається, кожен досвідчений людина може продовжити цю фразу, не позбавлену здорового глузду і зробити вірні висновки. Тому компанії почали активний аналіз можливостей легально і ефективно розкрутити свій бренд. Так як реклама тепер дозволяється тільки в місцях продажів або при проведенні промо-акцій, необхідно визначити, як це зробити. Шляхом проб і помилок багато виробників алкогольної продукції прийняли для себе - кращим інструментом розкрутки може стати посуд з логотипом і оформлення подарункових наборів в упаковку, що відрізняється красою і оригінальністю дизайну.
До моменту перевороту в законодавстві цей вид просування товару в незаслужено вважався лише допоміжною ланкою реклами. Тепер же алкогольні компанії почали пошук пропозицій саме такого просування: якісно, швидко і на вигідних умовах створити стильні сувеніри, що викликають бажання придбати їх товар при першому ж погляді на магазинну полицю.
Безліч рекламних агентств і фірм стрепенулися і навперебій пропонують свої послуги з деколірованіе скляного посуду. Перед компаніями постало питання: як вибрати дійсно вигідну пропозицію?
Фахівці рекомендують звернути увагу на найголовніші характеристики роботи підприємств по створенню бізнес-сувенірів:
• Наявність власного виробництва з високою продуктивністю• Прямі поставки посуду із заводів-виробників• Система контролю якості на виробництві• Час перебування на ринку• Оперативна доставка продукції до складу замовника• Широкий спектр послуг зі створення сувенірних наборів
Як бачите, список вимог до компаній з виробництва сувенірів, а саме посуду з логотипом досить великий. Але є такі компанії, які відповідають критеріям даного вибору.
Одним з таких підприємств є Фабрика рекламної посуду.
Завдяки партнерству з відомими скляними заводами:    вона пропонує для нанесення логотипу широкий асортимент скляного посуду.
Наявність виробничих площ, сучасного обладнання та досвідчених співробітників гарантують високу якість і короткі терміни на виготовлення сувенірів.
Фабрика рекламної посуду візьметься навіть за найбільший замовлення, адже технологічні можливості його цехів дозволяють наносити логотип на 22000 виробів на день.
Компанія намагається запропонувати найбільш вигідні умови оплати послуг з деколірованіе, а власний автопарк дозволяє організувати швидку доставку готової продукції.
Ми дорожимо своєю репутацією і гарантуємо якість сувенірів, а значить - їх дієвість у просуванні бренду.
Фахівці компанії допоможуть створити оригінальний сувенірний набір алкогольної продукції та посуду з логотипом. Поряд зі стандартною картонною упаковкою ми пропонуємо стильну і практичну комплектацію сувенірних наборів - термоусадку чарки на пляшку.
Термоусадка виконується за допомогою спеціального обладнання. Процес упаковки полягає у фіксації посуду на шийці пляшки поліефірної плівкою з нанесенням логотипу вашої компанії або без нього. Цей спосіб кріплення дозволяє не тільки наочно продемонструвати потенційному покупцеві додається до товару подарунок, але і заощадити на створенні стильною і ергономічною упаковки.
З кожним днем потреба в дійсно якісної реклами, а значить - затребуваність вищеперелічених послуг зростає. Поспішайте скористатися шансом і зміцнити свої позиції на ринку.Создан 13 дек 2015Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100