Правильна посуд для кафе та ресторану
 Коли ми приходимо в бар, ресторан або кафе вперше, то перш за все звертаємо увагу на навколишнє оточення і рівень обслуговування. Не секрет, що деякий відсоток відвідувачів йдуть, навіть не зробивши замовлення, якщо їм не сподобався інтер'єр або місце здалося недостатньо затишним. На людини впливає кожна дрібниця - освітлення, загальний стиль інтер'єру і навіть професійний посуд для ресторану, на якій сервірується їжа. Все це складається в єдиний імідж закладу і спонукає прийти іншим разом або взагалі відмовитися від відвідування цього місця надалі. Саме тому на самому початку одним з важливих питань, що встають перед власником, є питання про те, яку посуд для ресторану, кафе чи бару потрібно замовити.

Що таке професійний посуд для ресторану? Для того, щоб надати ресторану, бару чи кафе той необхідний штрих, який створить правильне враження і допоможе як залучити нових клієнтів, так і зберегти старих, необов'язково купувати дорогі сервізи або колекційний фарфор. З цим цілком впорається якісний посуд для ресторанів і кафе, яка одночасно підкреслить статус закладу і доповнить загальний стиль залу. Вона може бути як звичайною, «як скрізь», а може стати тією родзинкою, яка додасть сервіровці справжній шарм.Незвичайна форма келиха, тарілка незвичайної форми, витончені столові прилади в стилі загальної сервірування столу - все це допомагає залучити й утримати відвідувача. Зрозуміло, весь посуд для ресторану просто зобов'язана бути витримана в єдиному стилі, але лише одного стилю мало. Професійний посуд крім інших її достоїнств повинна обов'язково бути міцною і легко відмиватися. Тому при виборі «де замовляти посуд для кафе, ресторану або бару» перевага варто віддати тим постачальникам, які зможуть забезпечити комплексну поставку посуду хорошої якості. Професійний посуд має кілька суттєвих відмінностей від посуду побутового призначення. Технології виготовлення дозволяють посуді для барів і ресторанів витримувати більш інтенсивне навантаження при постійному використанні.До складу наборів такого посуду входять позиції для організації фуршетів, шведських столів та інші.

 

Особливості дизайну. Найчастіше посуд для кафе та ресторану випускається в білих відтінках і відрізняється різноманітністю форм. Іноді в наборах пропонуються предмети з деякими додатковими опціями - наприклад, спеціальні поглиблення в тарілках для соусу.Обов'язково покриття спеціальною глазур'ю, яка перешкоджає появі подряпинКраї посуду для ресторанів, барів та кафе робляться більш товстими для запобігання сколів. Посуд для кафе - складова іміджу Дуже багато власників намагаються підкреслити престижність свого закладу замовленням спеціального посуду з нанесенням логотипу. Ціна не так велика, але подібний крок вельми виправданий. Адже це вказує на те, що люди, які там працюють, пишаються ім'ям фірми, а це автоматично означає обслуговування на вищому рівні. Адже посуд, на яку нанесений логотип закладу, не тільки доповнює загальний стиль ресторану, але і є його своєрідною «візитною карткою».

 

 Оптимальним варіантом було б замовити посуд для бару, кафе чи ресторану в такому місці, де одночасно можна і придбати посуд гарної якості, і відразу ж нанести на неї логотип.На жаль, не всі постачальники посуду одночасно пропонують подібні послуги, а перевозити посуд від одного постачальника до місця, де зроблять якісне нанесення, а потім назад кілька накладно. Особливо страждає при таких перевезеннях тендітна скляний посуд - келихи, фужери з тонкого скла, чарки та інші подібні предмети сервіровки. У  прикладом такого універсального постачальника може служити Фабрика рекламної посуду, яке пропонує не просто високоякісну професійну посуд від кращих виробників, але і виробляє нанесення логотипу методом гарячого деколірованія. Такий метод дозволяє домогтися максимальної стійкості малюнка на посуді. Крім логотипу, можливе нанесення на посуді для барів, ресторанів і кафе будь-якого малюнка відповідно до заявленого стилем закладу.Создан 13 дек 2015 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100