Чашка с фото, чашки с логотипом

Изготовление чашек с фото, печать логотипов на чашкеЯкщо ви прихильник неординарних подарунків, то наші послуги будуть дуже корисні. Рекламна компанія «Керамо Мир» пропонує порадувати друзів, здивувати партнерів по бізнесу, замовивши друк на чашках фотографії, логотипу, будь-якого зображення. Ми допоможемо вам зробити презент максимально яскравим, інформативним і незабутнім!
Для всіх супротивників безликих сувенірів, чашки з фотографіями на замовлення стануть оптимальним виходом з положення. Щоб додати в життя емоцій, можна просто зробити чашку з фото або з будь картинкою. Особиста чашка з фотографією буде не тільки дивним сюрпризом, але і практичним виробом для повсякденного користування. Роблячи чашки на замовлення для дорогих людей або шанованих клієнтів, ви проявляєте пошану, турботу, які неодмінно будуть оцінені.
Якщо ви вирішили замовити чашки з логотипом або фотографією, то слід звертатися в фірму, яка надає професійні послуги. Фахівці компанії «Керамо Мир» виготовлять будь чашки на замовлення в Украине. Ми виробляємо нанесення логотипу на чашки відмінної якості з глянцевою поверхнею. Перш ніж кухоль замовити з фото, слід вибрати вподобаний зразок:
Біла чашка з зображенням відрізняється найбільш доступною вартістю і підходить для друку на чашках фірмових знаків, елементів корпоративного стилю;Кольорові чайні чашки з нанесенням картинки мають білу зовнішню частину, на якій виконується друк фотографій, а ручку і «внутрішність» - кольорову (червоного, зеленого, чорного, іншого кольору);Подвійні чашки на замовлення з фото стануть прекрасним подарунком для закоханих, якщо виконати продумане нанесення малюнка на чашку;Кавові чашки з фотографією - це оригінально і стильно, особливо, якщо це вироби з хорошої порцеляни.Технологія нанесення малюнка
Отримати привабливі чашки з фотографіями на замовлення можна за допомогою методу сублімаційного переносу фото на чашку зі скла, порцеляни. Термосублимация - це сучасна технологія, що дозволяє наносити кольорове або чорно-біле зображення на керамічний матеріал. Під дію температури барвник перетворюється на газ, і проводиться забарвлення вироби. Отримати найякісніше і недороге фото на чашках в Укриане можна в компанії «Керамо мир», оснащеної спеціальним обладнанням.
Тільки послуги професіоналів з добрим смаком і великим досвідом роботи забезпечать позитивний результат. Щоб друк на чашках в Киеве стала приємним сюрпризом, звертайтеся в нашу компанію - ми зробимо з будь-якої речі унікальний, естетичний, корисний сувенір! У нас - ціни від виробника, тираж - необмежений, сервіс - оперативний!
Більш докладно ознайомитися з цінами на сувенірну продукцію Ви можете на цій сторінці.
Ви завжди можете зателефонувати нам або під'їхати особисто, і наші менеджери Вас проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.Наш офіс знаходиться в районі Бутово. Телефони, адреса і схема проїзду знаходяться на сторінці контакти.Создан 20 дек 2015Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100