Кружки с фото в Киеве

Печать фото на кружках.Найпростішим способом висловити свою повагу і подяку кому-небудь є приємний і оригінальний подарунок. Найбільш вигідна його різновид - це кружки з фото на замовлення, зробити які швидко і якісно пропонує рекламна компанія «Керамо світ». Такий сувенір доведеться, як не можна, до речі, як презент партнерам під час проведення акцій, презентацій, а також буде гідно оцінений друзями, якщо зроблений професійно і від душі. Друк фото на кружках з'явилася порівняно недавно, відразу ставши актуальною послугою як серед приватних осіб, так і організацій.

 

До найпоширеніших способів друку з фото на замовлення відносяться: Фотодрук 1-й фотографіїНанесення 2-х горизонтальних фотоФотодрук 3-х вертикальних зображень Друк панорамного фотоЯкщо замовити кухоль з фото для своїх рідних, можна показати своє дбайливе і трепетне ставлення до вибору подарунка. Адже можна зробити кухоль з фото з весілля на її річницю, із зображенням коханої людини - на День закоханих, з барвистим малюнком - для пустотливого малюка. Виготовлення кухлів з фото стало чудовою ідеєю подарунка не тільки на 8 Березня або Новий рік. Можна і просто так замовити кухоль з фотографією, щоб здивувати і порадувати близьких людей.Також гуртка з фотографією на замовлення - це один з нечисленних варіантів рекламної продукції, який успішно поєднує функціональність, практичність, естетичність. Якщо зробити кухоль з фотографією і доповнити її логотипом або написом, то можна отримати неординарний і дешевий корпоративний подарунок. Друк фотографій на кружку допоможе не тільки ефектно і своєрідно заявити, а й регулярно нагадувати про себе під час кожного чаювання.

 

Технологія, що застосовується при фотодруку на кераміці та склі. Зробити фото на кружке можна за допомогою методу сублімації, коли необхідна додаткова обробка поверхні виробу. Спеціальне сублімаційні покриття дозволяє отримувати надійні і красиві повнокольорові зображення. Процес виготовлення включає кілька етапів:Зображення наноситься на спеціальний паперовий лист;Після висихання фото прикладаються до поверхні виробу;Під дією великої температури і тиску малюнок переносяться на керамікуТака гуртка з фотографією на замовлення відрізняється дивовижною сталістю картинки до дії ультрафіолетових променів: до вигоряння, вицвітання, а також до механічного зносу, стирання, високих температур. Якщо замовити кухоль з фото в нашій фірмі, то можна отримати не просто чудову сувенірну продукцію, а й хороший предмет повсякденного користування.

 

Можна замовити виробництво чашок з фотодруком будь-якого тиражу.Повний спектр послуг з нанесення зображень на посуд, включаючи методи сублімації, шовкографії, а також гарячої та холодної деколі, надають у компанії «Керамо Мир». Ми робимо найякісніші, яскраві, надійні й оригінальні кухлі з фото на замовлення в Києві, про що свідчать відгуки вдячних клієнтів. Відмінна фотографічне якість і стильне оформлення - безпрограшний варіант від компанії «Керамо світ»!Создан 20 дек 2015Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100