Стаканы с логотипом

Печать логотипа на стаканах и рюмкахРеклама нас оточує всюди, іноді вона буває занадто нав'язливою, а часом зовсім непомітною. Саме тому маркетологи і рекламісти постійно перебувають у пошуку ефективних носіїв реклами для просування товарів і послуг. Останнім часом популярністю стали користуватися паперові стаканчики. Наша компанія пропонує вам виготовити склянки з логотипом на замовлення, які допоможуть звернути увагу цільової аудиторії на просувний вами бренд.Паперові стаканчики з логотипом. Переваги реклами на стаканчиках з логотипом

Складно не помітити рекламне оголошення, яке знаходиться у споживачів перед очима - прямо в руках або на столі. Крім того, такого роду реклама, як показує статистика, абсолютно не дратує споживача, бо вона піднесена в ненав'язливій формі - таке повідомлення вельми оригінальне і несподіване.

кружки с логотипами деколь


Стаканчики з рекламою
користуються популярністю в будь-якій компанії і офісі. По-перше, вони зроблені з паперу, який не містить шкідливих речовин і приносить шкоди здоров'ю. По-друге, вони не обпалюють руки. І, по-третє, такими стаканчиками користуються практично всі співробітники - починаючи від клієнтів, простих службовців і закінчуючи директорами.

Виготовлення стаканчиків з рекламою
У нашій компанії ви можете замовити стаканчики з логотипом. Ми можемо виготовити будь-яку кількість тари, яка може бути різного розміру і кольору. На стаканчиках ми зможемо розмістити логотипи та кольорову рекламу поліграфічним методом. Для цього буде використана фарба, яка не має запаху. Друк може бути проведена з використанням одного, декількох кольорів або повнокольоровим.
Відмінними рисами паперових стаканчиків, які ми можемо виготовити для вас, є їх низька теплопровідність, екологічність, гігієнічність і, звичайно ж, унікальні рекламні можливості. Сучасні одноразові паперові стаканчики міцні і витончені, вони відрізняються високою якістю і мають презентабельний зовнішній вигляд. Вони виготовляються з картону, який покривається полімерною плівкою для перешкоджання промокання, а також пропущенню води.

 

Якщо ви хочете провести якісний брендинг своєї компанії, піклуйтеся про дрібниці і своїх потенційних клієнтів. Замовивши стаканчики з рекламою у нас, ви можете бути впевнені в успіху своєї рекламної кампанії. Це пов'язано з тим, що паперові склянки застосовуються практично всюди - на виїзних пікніках, в офісах, на підприємствах, в медичних установах, в салонах краси, кафе, кінотеатрах, а також завантажуються в вендинг-машини.Обновлен 07 янв 2016. Создан 03 янв 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100