Деколь на чашках и кружках
При покупці сувенірно-подарункової продукції важливий і ексклюзивний дизайн, і доступна вартість. Чарівні гуртки з термодруком - універсальний презент, який кожен сприйме із захопленням і вдячністю. А технологія сублімації забезпечує відмінну якість при помірній вартості кожного відбитка.У роботі наші досвідчені фахівці використовують найкраще обладнання і першокласні барвники, які не містять у своєму складі речовин, здатних нашкодити здоров'ю, відмінно зберігають колір, невразливі перед променями ультрафіолету і миючих засобів. Термопечать - це швидко, недорого і красиво.
Друк сублімації
Друк сублімаціїГуртки з сублімаційним зображенням - відмінний спосіб привітати рідних або друзів, якщо ви збираєтеся купувати багато подарунків. Хоча є безліч методів переносу зображень на вироби з різних матеріалів, за популярністю та доступності лідирує термодрук. У цій технології використовується властивість спеціальних барвників міняти свій стан з твердого в газоподібний при попаданні під вплив помірковано високих температур.
Це явище отримало назву «сублімація» - у перекладі на російський термін означає «випаровування». За способом обробки розрізняють дві методики сублимационного термопереносу:
• пряме перенесення на виріб із застосуванням дорогого устаткування - метод вигідний при друку тиражів крупного обсягу;
• термоперенос з використанням додаткового носія, термотрансферного паперу, на якому роздруковується малюнок, після чого він переноситься на заготовку - перевага технології полягає в тому, що використовується доступна апаратура, а отже, навіть одиничні замовлення мають невисоку вартість.


 Шовкографія на чашках - технологія друку, заснована на застосуванні спеціального трафарету. Спосіб вперше використовувався більше тисячі років тому в Китаї при створенні яскравого одягу для самураїв, прикрасі обладунків та гардероба аристократів. Головна перевага способу - можливість використання восьми основних кольорів, поєднання яких дозволяє більш точно передавати відтінки вихідного зображення.
За допомогою шовкографії обробити можна найрізноманітніші предмети, будь то посуд, одяг і навіть дуже дрібні сувеніри типу брелоків, запальничок, ручок. Клієнти мають можливість надати власний макет або ж замовити його розробку нашим дизайнерам. Вимоги до зображення невисокі, підійде практично будь-який малюнок. Ключові переваги шовкографії - це насамперед:
 • висока реалістичність друку, що досягається за рахунок точної передачі відтінків;
• чудова палітра кольорів;
• чудова яскравість;
• насиченість кольорів;
• оптимальна контрастність.


 Деколь на чашках  -  досить складна і трудомістка технологія друку, в чомусь схожа з сублимационной печаткою. Перший етап - виготовлення спеціальної основи малюнка на гумованою папері з шаром желатину або декстрину. Зображення роздруковується на керамічному принтері, після чого обробляється лаком. Далі відбувається транспортування ескізу на поверхню, при цьому носій нагрівається до високої температури, завдяки чому фарби в'їдаються в скляний, фарфоровий або керамічний предмет.
Хоча Пігментується речовини розташовуються на поверхні і не проникають всередину, вони чудово зчіплюються з матеріалом, і видалити їх нереально. Скільки б ви не користувалися посудом або яким-небудь іншим предметом з малюнком, нанесеним за цією технологією, зображення збереже чудовий вигляд. Сфера застосування деколі: обробка посуду та аксесуарів зі скла, фарфору та кераміки.


ТермотрансфераТермотрансфера називають технологію друку, при якій використовується проміжний носій інформації, що піддається дії високої температури. Спочатку малюнок наноситься на плівку або папір. Спосіб підходить для обробки наступних матеріалів:Создан 15 янв 2016 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100