Кружки с печатью

Печать на кружках: максимально качественно и точно в срок



Сьогодні більшість підприємств і фірм Києві надають великого значення корпоративному духу своїх співробітників як засобу підвищення їх мотивації. Тут як не можна до речі доводяться популярні державні та просто загальнонародні свята. День захисників Вітчизни та Міжнародний жіночий день, Новий рік і який-небудь професійне свято ... Навіть такий порівняно молодий для нашої країни свято як День святого Валентина все частіше розглядається як привід влаштувати корпоративну вечірку.Ну а який же може бути свято без цікавих і оригінальних корпоративних сувенірів! Тому, задумуючи корпоративну вечірку, найкраще потурбуватися про це заздалегідь і, приміром, терміново замовити оперативну друк фото на кружках, чашках або виготовлення кухлів з логотипом. Подібну послугу в Києві і області надає фірма «Керамо Мир». Друк на кружках в Києві здійснюється, найчастіше, високопродуктивним і ефективним способом сублімації. Зображення переносяться на гладку поверхню гуртки-заготовки під спеціальним термопрессом при високій температурі і тиску.

 

Сублімаційні чорнило нешкідливі для людини, але при цьому надзвичайно стійкі до будь-яких впливів. Тому фотографія на кружку залишається одним з найкращих подарунків до абсолютно будь-якого свята. Сприяє цьому і невисока ціна на друк на кружках фото, написи, зображення. Особливо це стосується випадків, коли замовляється велика партія, розрахована на великий і дружний колектив. При цьому можливо використовувати окрему, ексклюзивну фотодрук на гуртках для кожного співробітника, а можна використовувати кілька серій однакових зображень. Що в кожному разі гарантується кожному покупцеві - це висока якість вироби за оптимальною ціною. А це дійсно важливо, адже нам завжди хочеться, щоб подарунок не пробивав пролом в бюджеті святкового заходу, але при цьому радував володаря якомога довше і був по-справжньому оригінальним.

 

Вибір сюжету фото на гуртку, чашці, ціна якої буде для Вас не обтяжливою, - це відмінний привід проявити фантазію і вигадку. Прикольний фотоколаж, портрет, пейзаж, зображення, живопису трудові будні колективу - та що завгодно може прикрасити сувенірну «фотогуртки». Якщо ж замовлення на друк на гуртку або чашці настільки терміновий, що часу на подібні вишукування не вистачає, то можна купити фото на гуртки із запропонованих в інтернеті варіантів, причому всі за тією ж ціною в 200 - 300 рублів. Благо, що в інтернет-магазині «Всемпосувеніру» без жодного перебільшення можна виконати нанесення практично будь-якого зображення або фото на кружку. І гарантія якості при цьому зберігається.



Создан 15 янв 2016



Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100