Сублимационная печать на чашках и кружках
Друк сублімації Кружки з сублімаційним зображенням - відмінний спосіб привітати рідних або друзів, якщо ви збираєтеся купувати багато подарунків. Хоча є безліч методів переносу зображень на вироби з різних матеріалів, за популярністю та доступності лідирує термодрук. У цій технології використовується властивість спеціальних барвників міняти свій стан з твердого в газоподібний при попаданні під вплив помірковано високих температур.
Це явище отримало назву «сублімація» - у перекладі на російський термін означає «випаровування». За способом обробки розрізняють дві методики сублимационного термопереносу:
• пряме перенесення на виріб із застосуванням дорогого устаткування - метод вигідний при друку тиражів крупного обсягу;
• термоперенос з використанням додаткового носія, термотрансферного паперу, на якому роздруковується малюнок, після чого він переноситься на заготовку - перевага технології полягає в тому, що використовується доступна апаратура, а отже, навіть одиничні замовлення мають невисоку  Шовкографія - технологія друку, заснована на застосуванні спеціального трафарету. Спосіб вперше використовувався більше тисячі років тому в Китаї при створенні яскравого одягу для самураїв, прикрасі обладунків та гардероба аристократів. Головна перевага способу - можливість використання восьми основних кольорів, поєднання яких дозволяє більш точно передавати відтінки вихідного зображення.
За допомогою шовкографії обробити можна найрізноманітніші предмети, будь то посуд, одяг і навіть дуже дрібні сувеніри типу брелоків, запальничок, ручок. Клієнти мають можливість надати власний макет або ж замовити його розробку нашим дизайнерам. Вимоги до зображення невисокі, підійде практично будь-який малюнок. Ключові переваги шовкографії - це насамперед:
 • висока реалістичність друку, що досягається за рахунок точної передачі відтінків;
• чудова палітра кольорів;
• чудова яскравість;
• насиченість кольорів;
• оптимальна контрастність.

 Деколь - досить складна і трудомістка технологія друку, в чомусь схожа з сублимационной печаткою. Перший етап - виготовлення спеціальної основи малюнка на гумованою папері з шаром желатину або декстрину. Зображення роздруковується на керамічному принтері, після чого обробляється лаком. Далі відбувається транспортування ескізу на поверхню, при цьому носій нагрівається до високої температури, завдяки чому фарби в'їдаються в скляний, фарфоровий або керамічний предмет.
Хоча Пігментується речовини розташовуються на поверхні і не проникають всередину, вони чудово зчіплюються з матеріалом, і видалити їх нереально. Скільки б ви не користувалися посудом або яким-небудь іншим предметом з малюнком, нанесеним за цією технологією, зображення збереже чудовий вигляд. Сфера застосування деколі: обробка посуду та аксесуарів зі скла, фарфору та кераміки.

 ТермотрансферТермотрансфераТермотрансфера називають технологію друку, при якій використовується проміжний носій інформації, що піддається дії високої температури. Спочатку малюнок наноситься на плівку або папір. Спосіб підходить для обробки наступних матеріалів:
• тканини;
• шкіри та її замінників;
• скла та кераміки;
• фарфору;
• деревини.
Процес має кілька назв: термотрансфер, термоаппликації, термоперенос, а також термонаклейки. Якість зображення залежить від тривалості впливу, температури і тиску. Технологія може бути реалізована і в домашніх умовах, для цього буде потрібно праска. Термотрансфер дозволяє створити малюнки з різноманітними ефектами: об'ємної поверхнею, різними текстурами, з додаванням декоративних елементів.
 Тамподрук - метод перенесення зображень з використанням пластичного і гнучкого тампона. Традиційно його виготовляють з силікону або каучуку. Завдяки високій пластичності цих матеріалів тампон щільно прилягає до оброблюваної поверхні, а значить, можна обробляти предмети зі складною поверхнею і рельєфом. Форма і розміри тампона можуть бути самими різними, тому сфера застосування цієї технології досить обширна.
Параметри заготовки визначаються величиною малюнка, його формою і розміщенням. Важливий плюс тамподруку - доступна обробка вертикальних і похилих поверхонь, з цією метою використовуються апарати зі спеціальними друкованими голівками. Основні переваги тамподруку - це:
доступна ціна;
відмінна якість;
різноманітність ефектів.
Тамподрук має свої особливості: придатна для перенесення простих зображень, кількість квітів обмежене чотирма. При цьому як гуртки, так і інша сувенірна продукція з тамподруком розрахована на інтенсивне використання і допускає миття з використанням спеціальних засобів.Создан 23 янв 2016 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100