Посуда с логотипом

Виготовлення посуду з логотипом на замовлення. Посуда для нанесения печати и логотиповПосуд з логотипом- один з найбільш затребуваних видів подарунків: красиві вироби з фарфору, скла та кераміки служать в якості сувенірів і можуть бути використані в практичних цілях. Щоб зробити презент оригінальним, використовують метод нанесення фото і написів на посуд. Матеріали абсолютно безпечні і зберігають свій зовнішній вигляд навіть після впливу миючих засобів та гарячої води. Інтернет-магазин Керамо Світ радий запропонувати різноманітний асортимент посуду під нанесення друку, а також ексклюзивні подарункові набори посуду.

 

Нанесенням логотипу, фотографічного зображення або малюнка на посуд вже нікого не здивуєш, тому основний упор робиться на якість і вартість послуги. Фірмове лого на посуді виходить за допомогою технології тамподруку, сублімації і деколи. Вибір способу залежить від характеристик основи.

 

Тампонний друк здійснюється за допомогою спеціального тампона, найчастіше тамподрук застосовується для нанесення написів і логотипів на керамічну і пластиковий посуд, при цьому вихідний колір не має значення - чудово підійдуть і різнокольорові матові, і прозорі гуртки під нанесення. Зверніть увагу на те, що печатка на одноразовому посуді не проводиться. В якості альтернативи застосовується метод друку сублімації, для чого буде потрібно спеціальне обладнання і чорнило, а на посуді повинен бути нанесений полімерний шар (все необхідне можна придбати у нас).

 

Нанесення деколі допускається тільки на керамічну і скляний посуд. Виробництво включає кілька етапів: друк зображення на спеціальному папері, перенесення його на чашку і випал при дуже високій температурі.

 

Деколірованіе посуду - унікальна можливість перетворити пересічні вироби - гуртки і тарілки - на справжні предмети мистецтва, а ціна роботи при цьому залишається доступною.
Керамо Світ забезпечить презентами до будь-якого свята великий колектив співробітників і всю вашу клієнтську базу. Для вищих осіб пропонуємо купити набір посуду в подарунок: вибирайте стильні фужери, келихи, питні набори та кавові сервізи і Ви вирішите, що піднести директору або начальнику відділу.Создан 28 янв 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100