Посуд з нанесеням

Печать на тарелках, печать на чашках, печать фото на кружках, печать на сервизах  Посуд з нанесенням зараз користується великим успіхом. І ми здійснюємо послуги з нанесення на всілякі види виробів, починаючи від банального нанесення дарчих написів на корпоративних сувенірах, до нанесення власних слоганів і логотипів на комплекти керамічного посуду, келихи або інші вироби для ресторанів, кафе, готелів та інших закладів.Тому, якщо Ви вирішили замовити посуд і надрукувати на ній якусь напис або логотип. Купуйте посуд оптом у нас і користуйтеся нашими послугами з нанесення за найвигіднішими цінами в Укриане.

 

Посуд з логотипом.

Посуд з логотипами - це не тільки спосіб розповісти іншим про вашу компанію, але і можливість донести до тих, хто буде користуватися її якусь ідею. Ідея не обов'язково повинні бути якоїсь конкретної, але вона може передавати частинку духу вашої затії іншим людям. Тим самим, Ви можете знайти собі безліч нових однодумців, який будуть думати так само як Ви, з причини того, що Ви їм навіяли, або вони самі думали так само як Ви раніше.Посуд з логотипом - це цікаво й барвисто. Кожне нове місце, відвідуване людьми має якось відрізнятися від інших. Просто поставивши на стіл незвичайну посуд з унікальним, властивим тільки вашої компанії зображенням або написом, Ви внесете в обстановку щось свіже і незвичайне, що запам'ятатися гостям, співробітникам або іншим людям, які будуть користуватися такою посудом.

 

Друк на посуді

 Технологічно процес нанесення зображень і написів на посуд може розрізнятися, залежно від матеріалу. Для посуду з кераміки і скла переважно застосовується метод надглазурной деколи. Зображення переноситься на посуд зі спеціальної плівки. Під впливом високої температури в печі лакофарбове покриття з плівки плавиться і переходить на посуд, а після охолодження залишається на ній, чим би ви його не терли і не намагалися змити. Труднощі процесу перенесення полягає в підготовці макета та закріпленні плівок на посуді. Але ми гарантуємо високу якість роботи та компетенцію наших фахівців з нанесення.

 

Для виробів з інших матеріалів, таких як метал або пластик застосовуються і інші види нанесення. Ми можемо виконати на них лазерне гравіювання, тамподрук або шовкографію, ваше розсуд.Посуд на замовлення в КиєвіЗамовляйте та купуйте у нас будь-які види виробів з кераміки, скла, пластику або металів. Ми виконаємо на них будь-які види нанесення на замовлення. При великих партіях замовлень у нас діють значні знижки на послуги з нанесення. Ми реалізуємо в продаж і випускаємо широкий спектр сувенірної, подарункової, рекламної, корпоративної та продукції. Телефонуйте і ми виконаємо будь-які ваші забаганки.Создан 28 янв 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100