Печать на тарелках

Печать логотипа на тарелкахПропонуємо в поліграфічному центрі друк фото на тарілках в Україні. Друк на тарілках - нанесення фото на кераміку. Виготовляємо друк на тарілках на замовлення. Друкуємо написи, логотипи, фото на керамічних тарілках. Ціни на фотодрук на тарілках залежать від розміру самої посуду. Друк фотографій на тарілці проводиться в центрі друку Керамо Світ. Друк фото на тарілці - один з найбільш унікальних подарунків для близьких друзів.

 

Тарілка з печаткою вашого логотипу - відмінний бізнес-сувенір. Залежно від тиражу і макета, друк на тарілках здійснюється за допомогою сублімації або надглазурной деколи. За бажанням замовника для друку використовуються тарілки різних діаметрів від 15 до 26 мм, у формі кола, овалу і прямокутника. На сувенірних тарілках прийнято друкувати різні зображення присвячені пам'ятним події: відкриття виставки, ювілей компанії або просто логотип на тлі улюбленого пейзажу.

 

Сувенірна тарілка знайде своє місце на стіні кабінету директора або на робочому столі ділового партнера. Після друку тарілки пакуються в картонні коробки з круглим віконцем і при необхідності комплектуються настільної підставкою. Для кріплення на стіні у тарілок є отвори. При деколірованіе є можливість використовувати золотисті або сріблясті фарби, що може вигідно підкреслити дизайн вашої тарілки. Тарілка і кухоль з вашим зображенням будуть відмінним дуетом у складі корпоративного подарунка.

 

Різноманітність сучасної сувенірної продукції здатне поставити в глухий кут. Як вибрати подарунок не тільки привабливий, але і корисний? Тарілка з печаткою фото - відмінний варіант подарунка з приводу і кожній людині. Вони завжди затребувані, обов'язково стануть використовуватися, а значить, будуть постійно нагадувати про дарувальника.

 

Печать на тарілках - це і прикраса кухні або вітальні, і корпоративний сувенір, який може служити в якості реклами. Така тарілка буде доречна на сімейному торжестві, наприклад, під святковий торт.
Друк на тарілках - як відбувається? Друк здійснюється сучасним методом термосублімації. Так називається нанесення фарбувального складу під лак. Це найбільш простий і швидкий спосіб перенесення малюнка будь-якої складності на поверхню тарілки із збереженням яскравості кольорів і чіткості зображення. Завдяки тому, що малюнок знаходиться під емаллю, він не змиється навіть після довгого використання.
Сублімація ідеально підходить для роботи навіть зі старими, нужденними в коректуванні і ретуші, знімками.

 

Для того щоб перенести зображення на виріб, необхідно просто вибрати бажану фотографію або будь-який малюнок, як з власної колекції, так і з представленого каталогу. Доповнити зображення можна рамками, написами, візерунками - можна дати волю фантазії.
Особливо варто зупинитися на споживчі властивості цього сувеніра. Печать на тарелках (а також друк фото на годиннику, чохлах для телефону і багато іншого) відрізняється стійкістю і дивовижною довговічністю. Вплив сонячних променів, води, миючих засобів не мають негативного впливу на малюнок. Він збереже свої фарби дуже довгий час. Сама ж тарілка вельми міцна, що значно продовжує термін її служби.

 

Крім того, технологія передбачає використання виключно якісної основи. Завдяки відсутності токсичних речовин тарілка абсолютно безпечна не тільки для оформлення приміщення, у тому числі дитячої і кухні, але і для використання за прямим призначенням, в якості посуду. Ви можете бути впевнені у високій екологічності тарелки с логотипом .
Друк на тарілці виконується дуже швидко і якісно незалежно від необхідної кількості виробів. Приємним доповненням до замовлення стане спеціальна підставка, що дозволяє фіксувати тарілку у вертикальному положенні. Це відмінний подарунок і чудовий знак уваги.Создан 28 янв 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100