Деколь на чашках

Нанесение на чашки и кружки методом деколиДеколірованіе на чашках - найпоширеніший спосіб нанесення зображення на керамічну і скляний посуд. Необхідне зображення спеціальними неорганічними фарбами з допомогою шовкографії наноситься на трафарет-наклейку, потім під водою наклеюється на виріб і висихає при кімнатній температурі. Подібним чином здійснюється деколь на тарілки, попільнички, кружки, чайні та кавові пари, а також інші скляні або керамічні вироби. Далі виріб міститься в муфтельную піч і обпалюється при температурі 600-800 С. Нанесене зображення проникає в матеріал основи і запікається в ньому, тому будь-яке зображення, нанесене ДЕКОЛЬ, що не зітреться і не вицвіте протягом усього терміну служби гуртки, склянки, попільнички або тарілки . Нанесення логотипу на посуд деколірованіе відрізняється від тамподруку тим, що дозволяє наносити зображення навіть на сильно викривлені поверхні.

 

Деколірованіе посуду - дуже складний і трудомісткий процес, що вимагає високої кваліфікації та уваги. Якщо при переносі зображення на поверхню використовується деколь, необхідно дуже точно перевести зображення-трафарет на виріб, розгладити його, не допустити попадання вологи і бульбашок повітря під наклейку, так як при випалюванні будь-які неточності можуть призвести до деформації зображення, утворенню темних плям і розривів на малюнку. додаткова інформаціяДля деколірованія завжди використовується посуд найкращої якості. Це пов'язано з тим, що при деколірованіе гуртки або чайною пари низької якості під впливом високих температур, виріб може втратити колір або просто розбитися в печі.

 

Перед випалюванням всього замовлення завжди обпалюють пробну партію посуду, так як скло і кераміка різних виробників по-різному реагують на високу температуру.До достоїнств деколірованія можна віднести високу стійкість нанесеного зображення до зовнішніх впливів, до недоліків - неможливість нанесення повнокольорового зображення на замовлення і можливе розбіжність по кольоровій палітрі до 20%, що також пов'язане з впливом на зображення високої температури.У компанії «Мир Керамики» за допомогою деколірованія виконується нанесення зображення на керамічну і скляний посуд. Ви можете замовити деколь на кружках, тарілках або на іншому посуді.Кілька фактів про деколі:фарби, якими виробляється деколірованіе, діляться на порцелянові й скляні; крім того, нанесення малюнка також залежить від типу матеріалу, з якого виготовлена посуд;деколь ділиться на суху і зсувну. Зсувна деколь використовується при декоруванні посуду, назвою зобов'язана принципом дії: перекладне зображення замочується, а потім при нанесенні з-під нього витягується підкладка. Суха ж деколь увазі натиснення на підкладку;крім прикраси посуду, деколь використовується при нейл-арте (зсувні деколь) і в перекладних картинках (суха);для сухої деколі зображення повинно бути дзеркально відображено.Создан 30 янв 2016 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100