Печать на кружках Киев

Нанесение на кружки, нанесение логотипа на кружки, печать на кружках
Нанесення на кружки завжди було і буде нашою основною роботою. Серед розмаїття посуду, використовуваної для рекламних цілей - гуртки завжди були на першому місці. Не важливо, з якого матеріалу зроблені Ваші гуртки, для якісного нанесення логотипу на кружки ми підберемо ту технологію, яка буде найкращою для Вашої посуду і дозволить зробити якісний друк на кружках.
 Для того, щоб зробити Вам якісне нанесення на кружки і чашки, надішліть Ваше зображення і розкажіть на який гуртку Ви хочете замовити нанесення логотипу. У відповідності з Вашими побажаннями, особливостями Вашої посуду і Вашим бюджетом, ми постараємося вибрати найбільш підходящу саме для цього конкретного замовлення технологію друку на кружках.

 

Не важливо з чого зроблені Ваші кружки - кераміка, фарфор, фаянс, скло або метал. Ми постараємося зробити Вам таке нанесення на кружки, щоб Ви прийшли до нас ще не один раз.
 Розкажіть нам, в яку суму з нанесення логотипу на кружки і чашки Ви хочете вкластися і ми постараємося зробити все можливе, щоб вписатися у відведену Вами суму. Ми завжди готові обговорювати вартість нанесення на кружки і готові піти Вам назустріч.

 

Для нанесення Ви можете привезти нам свої гуртки чи вибрати ті кружки, які ми можемо Вам запропонувати. І, як по нанесенню, так і за вартістю самих кухлів, ми постараємося піти Вам назустріч.
Всі роботи з нанесення логотипів по гуртках ми робимо самі, на власному виробництві і на першокласному друкарському обладнанні. Наше обладнання дозволяє здійснювати і друк на кружках і випал кухлів з логотипами на рівні кращих світових стандартів.Создан 30 янв 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100