Нанесення на посуд логотипів

Посуда с логотипом для кафе, гостиниц и ресторанов в КиевеПосуд - предмет домашнього вжитку, яким ми користуємося щодня - вдома, на роботі, в гостях. Тому це ідеальний варіант для різних промоакцій, метою яких є підвищення впізнаваності бренду певної фірми.
Посуд з логотипом - універсальний подарунок своїм колегам, клієнтам і партнерам по бізнесу.
У нашій компанії ви можете замовити наступний посуд з логотипом:
Чашки з нанесенням логотипу (зі скла, кераміки, фарфору, пластику)Чашки, кавові і чайні (кераміка, фарфор, пластика)Склянки, чарки, келихи з логотипом - (барне скло, пластик)Термопосуду з логотипом: термокружки, термоси, автомобільні гурткиПопільнички під нанесення логотипуНанесення логотипу на посуд здійснюється різними методами - тамподруком, трафаретного печаткою, методом деколірованія і гравіювання.
Тамподрук - швидкий і економічний спосіб нанесення зображень на посуд. Дана друк підходить у випадках, коли необхідно виготовити велику кількість промо посуду в короткі терміни. Також цей метод друку підходить для нанесення дрібних зображень і надає можливість створення кольорового зображення.
Посуд з логотипом.

Трафаретний друк - надає більш широкі можливості нанесення логотипу. Зображення можна нанести на більшу частину поверхні гуртки, зробити його яскравим і насиченим. Єдиним недоліком даного способу друку є неможливість нанесення малюнка на нерівні поверхні і негарантовану стійкість до миючих хімічних засобів.
Деколірованіе - дозволяє наносити повнокольорові зображення будь-якого розміру на скло і кераміку. Малюнок формується на виробі шляхом випалу в печі. Перевага в технології деколь полягає в отриманні стійкого зображення, яка не пошкодиться навіть при високих температурах або при використанні хімічних миючих засобів. Однак, варто враховувати, що при випалюванні одержуваний колір відрізняється від кольору на макеті. Тому у даного методу є своя шкала кольорів, на яку варто орієнтуватися пі виборі кольору.
Гравірування - найпопулярніший метод нанесення зображення на скляні та металеві поверхні шляхом лазера. При лазерного гравіювання виходять найбільш чіткі контури написів і зображень, а малюнок виходить рельєфним або поглибленим. У галереї посуду Ви можете ознайомитися з прикладами посуду з логотипом виготовлені в фірмі многопак.

Для залучення клієнтів розробляються різні акції і про-ходи. Незалежно від масштабів дій, покупка навіть невеликої кількості промо-суеніров вимагає певних грошових вкладень. Як промо сувенірів нерідко використовують посуд, в тому числі гуртки з логотипами компанії. У нашому каталозі представлено широкий вибір посуду під нанесення логотипу. У галереї посуду представлені керамічні кружки різного кольору, форми і розміру. Будь-яка обрана Вами посуд впишеться в корпоративний стиль компанії.
Посуд з логотипомНанесення логотипу може здійснюватися на гуртки, ложки, кружки термоси й інший посуд. Для нанесення логотипу зазвичай використовують однотонні гуртки. У нашому каталозі представлені гуртки пофарбовані в один колір або гуртки пофарбовані в різні кольори всередині і зовні.
Сувенірна продукція у вигляді кухлів з логотипом завжди актуальна. Гуртки з логотипом можуть послужити відмінним подарунком для співробітників компанії або сувеніром для клієнтів. Крім логотипу, на гуртки можна наносити різні позитивні написи. Подібні сувеніри обов'язково помітять і оцінять.

Нанесення на посуд логотипів стало популярно ще в середині 90-х років, а в наш час дана послуга стала користуватися ще більш величезним попитом на російському ринку. Логотип на посуд можна наносити як збоку, так і знизу, існують навіть спеціальні фарби і ви напевно про них чули які реагують на температурні спади, і в залежності від холоду або спеки змінюють свій колір.
Послуга нанесення логотипу на посуд, це недорога і одночасно цікава практика в використання рекламної продукції, адже товарами домашнього побуту ми користуємося щодня, а значить і логотип на посуді нам доводитися бачити кожен раз.Создан 09 фев 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100