Фото на пазлах

Печать на пазлах фотографий, рисунков и логотипов



Пазли с фото - це і корисно, і цікаво, і красиво!
Збирання пазлів - дуже популярна розвага. Це дійство містить в собі таємницю, інтригу, яку так хочеться розгадати. Це також і своєрідний виклик, перевірка своїх здібностей. Кожному цікаво дізнатися, чи зможе він зібрати цю головоломку. Хочете влаштувати собі інтелектуальну розминку? Краще, ніж збирання пазлів, навряд чи що може бути! Крім таких корисних навичок, як уважність, просторове мислення, поліпшення моторики пальців, в результаті ви отримаєте також красиву річ, якою можна прикрасити ваш інтер'єр.
Створюйте свій дизайн
Особливо цікаво, якщо пазл ще й створений своїми руками. Як це зробити? Скористайтеся нашим онлайн редактором. Вибравши вподобаний вам зображення, завантажуєте його в редактор. І після невеликої обробки можете відразу ж замовити друк пазла з вашим макетом.
Пазли з красивими картинками і фотопазли
Картинкою для пазла може бути що завгодно - зображення природи, тварин, улюблені мультфільми та відеоігри. Але особливо цікавими будуть пазли з фото близьких і дорогих вам людей. Запропонуйте вашим друзям зібрати такий фотопазл з фотографій - це може бути відмінною темою для посиденьок. Де замовити пазл з фотографій? Звичайно ж, на нашому сайті.
Друк пазлів і доставка
Сучасні технології сублімації дозволяють наносити зображення на будь-які поверхні. У нас ви можете замовити друк зображень і фото на пазлах будь-якого розміру - від зовсім маленьких 180 х 270 мм до пазлів великих розмірів 274 х 304 мм. Друк фотопазлів на замовлення здійснюється на спеціальному високотехнологічному обладнанні, із застосуванням спеціальних матеріалів. Можлива доставка по Москві і всієї Росії.
Час, витрачений на збір пазлів, не проходить даром
Зібрані пазли з картинками і пазли з фотографій можна потім поставити в рамку на столі або повісити на стіну. Але це проведення часу має ще одним чудовим корисним властивістю - воно об'єднує! Дійсно, збирати фотопазли великого розміру набагато цікавіше удвох або в компанії друзів. Саме в такі хвилини і народжується взаєморозуміння. Що може бути краще, ніж час, проведений з користю! Після успішної збірки пазла зі своєю фотографією або зображенням ви напевно відчуєте моральне задоволення отримаєте додатковий привід пишатися собою - адже ви це зробили! І, до речі, магнітний пазл з фотографій, створений своїми руками цілком може стати відмінним подарунком.



Создан 12 фев 2016



Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100