Печать на кружка вы Киеве

Изготовление чашек с логотипом и кружек с фотопечатьюПодарунок у вигляді чашки з оригінальним принтом давно користується широким попитом в громадськості. А все тому, що такий корисний презент ми можемо використовувати не тільки в якості посудини для пиття, а як сувенір з певними цілями.
Коханій людині щоб зміцнити відносини можна подарувати кружку з романтичними віршами, освідченням у коханні, своєю оригінальною фотографією.Розвеселити дитину допоможе гуртка з його улюбленими мультяшними персонажами.У рекламних цілях широко використовуються гуртки з логотипами, емблемами, слоганами фірми, тому що це недорого і ефективно.
Колегам по роботі оригінально піднести гуртки з їх іменами і назвами їхніх посад.
Друзям презентувати краще кружки з прикольними картинками, фотографією, висловлюваннями.
Кружка як символ затишку буде приємним подарунком для кожного.

Через зростання темпів сучасного життя практично не залишає нам вільного часу. Але традиція починати день з чашки кави або чаю - така ж незмінна, як саме Всесвіт. А якщо ця чашка завдяки оригінальному малюнку або фотографії сама виливає невичерпний оптимізм - гарний настрій на цілий день забезпечено.
Друк на кружках - це аж ніяк не ремесло, як вважає багато хто. Не випадково багато світових брендів приділяють рекламі на таких носіях величезну увагу. Вдало підібраний монохромний або кольоровий малюнок, доповнений дотепним текстом, дозволяє перетворити звичайний кухонний інвентар в відмінний подарунок, здатний на тривалий час вселяти позитивний настрій.
Якщо це корпоративний подарунок - нанесення логотипу на чащки дозволить створювати набори, які будуть сприяти зростанню популярності та впізнаваності бренду, нехай навіть в локальних масштабах. Західні психологи давно помітили, що подібні подарунки співробітникам компанії істотно збільшують їх лояльність, формуючи у персоналу справжній корпоративний дух.
Компанія Керамо Світ спеціалізується на створенні сувенірної продукції з використанням технології сублімації термопереноса зображення на будь-яку поверхню. Ми пропонуємо своїм клієнтам безліч шаблонів готових зображень, хоча значна частина замовлень виготовляється за індивідуальними ескізами, наданих замовниками. Друк на кружках в Києві в останні роки стала набагато доступніше, багато в чому - завдяки використанню спеціального обладнання останнього покоління, що дозволяє істотно знизити собівартість кінцевого вироби.
Якщо ви використовуєте власний малюнок (напис) або готовий шаблон, які не потребують коригування, процес перенесення на носій займе буквально з десяток хвилин. У разі, коли потрібна зміна зображення, наш дизайнер за допомогою спеціальної програми внесе необхідні правки, але до отримання готової сувенірної продукції пройде більше часу (в залежності від складності коригування зображення).
Печать на чашки дешево - далеко не єдина перевага нашої компанії: тільки у нас можливе замовлення в одиничному екземплярі за цінами, практично не відрізняється від виконання більших замовлень. Як правило, в подібних випадках замовлення виконується в присутності клієнта.
Нарешті, вам не доведеться шукати саму кружку - ми запропонуємо вам посуду тієї форми, яка вас влаштує за цінами, нижчими від середньоринкових. Фотодрук на чашке - технологія, доведена нами до досконалості. Це означає, що нанесений малюнок буде фотографічної якості, з відмінними показниками стійкості до тертя та довговічності. Єдине обмеження - чашка повинна бути керамічної або з термостійкого пластика (витримувати температуру близько 200С). Ми готові до взаємовигідної співпраці і готові врахувати всі ваші вимоги, ідеї та побажання. Чекаємо ваших замовлень! Создан 12 фев 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100