Посуда с логотипом, печать на сервизах

Нанесение логотипов на сервизы и керамические приборыДеколи, як спосіб нанесення зображень на предмети, з'явився ще на початку XIX століття. Він незамінний і зараз, в сучасному виробництві, коли посуд випускається великими тиражами. Технологія дозволяє замінити ручне малювання, основний недолік якого; трудомісткість. Деколірованіе дозволяє створювати дуже реалістичні зображення з детальним промальовуванням. Цей метод може застосовуватися при нанесенні на різні поверхні, виконані з кераміки і скла.

 

Дуже актуально нанесення на посуд. Використання деколи на посуді виправдано, якщо планується тираж не менше 50 шт. Деколірованіе вважається бюджетним варіантом нанесення малюнка, його можна застосовувати для прикраси тарілок, чашок, сервізів, порцеляни, скла і т.д. Ми можемо створити деколь у вигляді логотипу, нанесеного на посуд, що стане додатковою рекламою вашого бізнесу. Цей маркетинговий хід вже давно зарекомендував себе як успішний, особливо, якщо ви плануєте подавати посуд з логотипом як подарунок.

 

Деколи посилить враження від вашого сервісу, якщо мова йде про ресторан, адже красивий малюнок, ненав'язлива напис, нанесені на посуд, додадуть їй неповторність. Наприклад можна <em> замовити гуртки з логотипом Існує два методи деколірованія: холодний і гарячий. Перший від другого відрізняється можливістю нанесення деколи на посуд переважно тендітну, яка не може витримувати випалу при високих температурах. При цьому холодна деколь відмінно виглядає і дуже міцно тримається на нанесеною поверхні, її не можна пошкодити спиртом, бензином, гарячою водою. Гарячу деколь використовують для нанесення малюнків на кераміку, фарфор, міцне скло За типом нанесення деколь може бути сухою, а також зрушення.

 

Суха або, як її ще називають, зворотна технологія деколірованія передбачає друк зображень в так званому дзеркальному відображенні і подальшої перенесення на виріб. Варто зазначити, що застосовується подібна техніка порівняно рідко, оскільки відрізняється дорожнечею витратних матеріалів.& Nbsp; & nbsp; Набагато більшою популярністю користується зсувні декалькоманія, в процесі якої зображення спочатку друкують на спеціальному папері і лише, потім вимочують його під водою і переносять на поверхню виробу.

 

 Деколи на чашках це досить поширений метод нанесення чорно-білого або кольорового зображення на посуд, а також рекламну та сувенірну продукцію. Можливості деколи на посуді були по достоїнству оцінені сучасним бізнес-спільнотою, і в наш час подібна друкована технологія з успіхом застосовується при створенні емблем, фірмового посуду, деколи на гуртках і т. Д. Сувеніри з нанесеним логотипом або символікою це великий плюс до іміджу вашої компанії або підприємства, смілива заява про певний статус, а також серйозності бізнесу. 

 

Деколи на склі дуже актуальна, коли необхідно підготувати посуд (стакани, стопки, чарки, келихи) для корпоративів, промо-акцій, загального використання в кафе, ресторанах, барах. Наприклад відмінною рисою будь-якого поважаючого себе пивного ресторану є пивні кухлі з логотипом У нас ви можете замовити друк на посуді логотипів, рекламних гасел, фото. Колірна гамма і форма наноситься зображення обмежена лише фантазією клієнта. Вартість друку на склі дозволить влаштувати ефективну рекламну компанію навіть при скромному бюджеті. У разі якщо зображення планується невелике, доцільніше наносити його за допомогою тампоном друку, що трохи дешевше деколірованія. Ціна друку на склі  Деколи на кераміці  Деколи на кераміці дозволяє створювати унікальні барвисті зображення на чашках, тарілках, вазах, салатниках і т.д. Як зображуваного малюнка може бути логотип компанії, в такому випадку посуд буде ефективним маркетинговим інструментом. Друк на кераміці може бути представлена будь-яким іншим зображенням, фото, або написом, мета яких підкреслити індивідуальність ресторану, готелю, клубу та ін.

 

Друк на кераміці, а також друк на фарфорі здійснюється гарячим методом, так як посуд з цих матеріалів добре переносить вплив високих температур. Малюнок буквально карбується в поверхню, його неможливо пошкодити розчинниками або гарячою водою. & Nbsp; Ціна друку на кераміку Трохи з історіїІсторія деколи обчислюється сотнями років. За минулий час технологія зазнала деяких змін і досягла в своєму розвитку практично досконалості. Так, сьогодні можливе створення зображень великих розмірів з досить складними контурами. Технологія деколи настільки надійна, що написи і малюнки добре тримаються на поверхнях довгі роки, їм не страшні теплові, механічні та хімічні впливи, зокрема миття в посудомийній машині.

 

Посуд з логотипом на замовлення в Києві відмінну якість за помірні терміни за доступною ціною! Нанесення друку на гуртки, чашки, тарілки та інший посуд фахівцями компанії Керамо світ; виконується вручну, завдяки чому деколірованние вироби по-справжньому красиві, оригінальні і неповторні. Звернувшись до нас, замовник надсилає макет необхідного для деколи зображення, а все інше зробимо ми, якщо клієнту необхідно замовлення виконуємо терміново і це не відбивається на втрати якості. Посуд з логотипом </ em> це в першу чергу підкреслення іміджу закладу, а в другу - це красивий виріб, яким приємно користуватися. Наприклад друк на тарілках в Києві актуально в силу своєї широкої поширеності в різних кафе, ресторанах, барах ..Создан 18 фев 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100