Печать фото на кружках

Нанесение фото на кружки и чашки, бокалы, тарелки в КиевеЗа якими випадків можна замовити друк фотографій на кружку? По-перше, це прекрасний подарунок коханій або коханому на будь-яке свято чи просто так, без приводу. Можна купити пару кухлів, які разом утворюють сердечко, а кожна окремо - половинка цього сердечка. На ці половинки замовити фотодрук портретів закоханих, молодят, батьків, у яких наближається ювілей спільного життя і по іншим випадкам. Нехай це і не будуть половинки серця, а просто дві однакових за видом, але трохи розрізняються по висоті. Він поставить на робочому столі кухоль з її портретом, вона буде милуватися на роботі його профілем.
Фото на кружку часто замовляють керівники фірм, якщо хочуть порадувати своїх співробітників з нагоди свята, перевиконання плану або, якщо в колективі є іменинник. Можливо таким способом випускати гуртки з метою просування компанії, розміщуючи її логотип.
Ніхто так не радіє подарункам, як батьки і бабусі з дідусями. А якщо ще цей подарунок з вигадкою, з душею, вони будуть просто щасливі. Саме таким сюрпризом обов'язково стануть гуртки з фото улюблених членів сім'ї. А самих досвідчених родичів порадують фотографії онуків і правнуків на гуртках.
фото на гуртку терміново
Якщо ви вирішили, що фото на кружку в якості подарунка - ваш варіант, запрошуємо до нас. Фахівці нашої фірми виконають роботу в найкоротші терміни і на найвищому рівні. Вам потрібно принести кухоль і фото, яке плануєте розмістити на ній. Неважливо, з якого матеріалу буде виконана гуртка (або тарілка, блюдце, пластикове відерце), можливості сучасного обладнання практично безмежні.
Порадуйте своїх близьких оригінальними подарунками, які ми допоможемо вам створити.Создан 28 фев 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100