Нанесение на посуду
Деколью називають зображення, попередньо надруковане на спеціальному папері та потім перенесене на виріб з наступною термічною обробкою для впеканія фарб в поверхню виробу. Таким чином, деколь (малюнок), утворює з виробом єдину структуру, що пояснює стійкість деколи до стирання, змивання і, як наслідок, довговічність деколи. Технологія деколи нова. Їй вже більше ста років. Винайдено вона була в XIX в. Розрізняють декілька видів деколи. Ми розглянемо тільки пряму гарячу деколь. У разі прямої деколи, порядок накладення фарб прямий і зображення виглядає на папері, з якої буде перенесено, так, як воно має виглядати на декорованого виробу, Пряму деколь ще називаю "мокрою" тому, що для перенесення відбиток поміщають в воду. При перенесенні деколь зсувається з паперу на поверхню виробу. Після сушіння посуд завантажується в піч для випалу при дуже високих температурах. Там повністю розчиняється флюс, що входить до складу фарби та тільки після цього зображення закріплюється на скляній поверхні або глазурі, в залежності від того, чим вкрите керамічний виріб.Гаряча деколь використовується при деколірованія виробів зі скла, порцеляни, кераміки, склокераміки, фаянсу Гаряча деколь використовується при деколірованія виробів зі скла, порцеляни, кераміки, склокераміки, фаянсу.
Для виготовлення деколи застосовують спеціальні керамічні фарби. Їх особливість, в порівнянні зі звичайними фарбами для шовкографії, в тому, що пігменти є неорганічні сполуки в сукупності з органічними. У процесі випалу деколи всі органічні сполуки, що входять до складу фарби, згоряють, а неорганічний пігмент, що входить до складу фарб для деколи, вплавляется в поверхню матеріалу. При виробництві деколі використовується багато видів фарби. Їх основна відмінність - температура випалу, яку витримує декоруємі виріб.
Деколи відрізняється хорошою стійкістю до механічних впливів і прямих сонячних променів. Тому деколь добре використовувати для виготовлення сувенірної продукції.
друк на посуді, нанесення на посуд Головне призначення деколи (деколірованія) - заміна дорогої ручного розпису. Розвиток шовкотрафаретного друку, гамма фарб дозволяють відтворити за допомогою деколи багатобарвні барвисті малюнки. Різке зростання кількості брендів в продуктовій, алкогольної і безалкагольное сферах спричинив за собою настільки ж стрімке зростання рекламного ринку, що викликало розвиток інтересу до різних методів нанесення малюнка на предмети, в тому числі на продукцію скляній і порцеляновій промисловості.
Якщо потрібно наносити зображення від ручки до ручки. Адже звичайний вид друкованих технологій не дає можливості прямо наблизитися до ручки, а ось плівку з деколью наклеїти ми зможемо в будь-якому місці гуртки або всередині чашки, напрімер.Некоторие клієнти замовляють деколірованіе на ручках кухлів, що також має на увазі використання деколи.
При необхідності надрукувати «золоті» букви або зображення також стане в нагоді технологія деколірованія, оскільки будуть використані спеціальні фірмові золотовмісні фарби.Создан 28 фев 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100