Печать на чашках и кружках в Киеве

Нанесение логотипов на кружки и чашки, печать на керамике и посуде в КиевеПовнокольоровий печать на кружках в Києві на замовлення дає можливість не тільки створити оригінальний подарунок як для самих маленьких любителів чаю і соку, так і для представників старшого покоління, а й підкреслити індивідуальний стиль фірми, виготовивши для співробітників і візитерів гуртки з товарним знаком і корпоративними квітами компанії. Адже ми можемо нанести на кухоль малюнок або логотип, фотографію або колаж. До того ж в копіювальних центрах нашої мережі замовити виготовлення кухлів можна в будь-якій кількості - від єдиного і неповторного подарункового примірника, що має оригінальний дизайн, до великої партії, призначеної для проведення рекламної акції.
Кружки з фото на замовлення в Києві, написи, логотипи - терміновий друк
Метод термотрансфера, яким ми запечатує гуртки з фото на замовлення в Києві, дозволяє виготовляти продукцію дуже швидко. Це технологія, що з'явилася відносно недавно, має низку переваг, серед яких не тільки швидкість виготовлення, а й можливість запечатування різних матеріалів - х / б і синтетичних тканин, наприклад друк на замовлення на футболках в Києві, кераміки, дерева, металу, і пластика, що робить здійсненним надання індивідуальності різним рекламним і подарунковим сувеніром.
Здійснюючи в Києві фото печать на кружках терміново, спочатку ми наносимо дзеркально відбите зображення на спеціальний папір для термопереносу. Потім малюнок поміщається на вподобане замовнику керамічний виріб і за допомогою спеціального термопресса буквально упаюється в поверхню гуртки при температурі 140 - 200 градусів. Таким чином можна надрукувати на гуртку абсолютно все. За цим же принципом відбувається і печать логотипів на ручках.
Зображення не стираються з часом, і посуд можна мити вручну або в посудомийній машині, не побоюючись, що малюнок вицвіте або зникне.
Замовити виготовлення, терміново надрукувати на гуртку в Києві
 Щоб замовити печать на чашках в Києві (пару-трійку кухлів, сотню, тисячу), спочатку вам треба вибрати одне з керамічних виробів, а ми пропонуємо не один десяток варіантів. Відповідні для термопереносу білі, кольорові, прозорі гуртки і келихи потрібного вам обсягу ви можете побачити на нашому сайті.Слід також визначитися і з зображенням. Якщо це логотип або слоган, то тут все просто і зрозуміло. Але, замовляючи терміново друк фото та виготовлення чашек в Києві, наприклад, для подарунка в пам'ятний день, варто пофантазувати. Добре буде виглядати і фотографія одержувача подарунка, і колективний знімок, можливий і колаж, на розробку якого буде потрібно якийсь час. Дружній шарж, зображення з улюбленим кіногероєм, віршоване або прозове побажання, портрет собаки або тещі - можливості практично безмежні, а замовлення на виготовлення ви можете оформити як особисто в будь-якому з наших копіцентрів, так і віддалено - по телефону, електронній пошті або через спеціальну форму замовлення на нашому сайті.Создан 05 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100