Печать на белых кружках

Это необычная практичная кружка как прекрасный подарок для ваших сотрудников, знакомых и партнеров по бизнесу. Такой подарок подчеркнет Ваш вкус! На кружку можно нанести логотип Вашей компании или поздравление.Кружки з логотипом або фірмовою символікою - один з найпопулярніших видів рекламно-сувенірної продукції: разом з очевидною функціональністю вони виконують і ефективне просування Ваших товарів і послуг.   

Кружки з логотипом стануть не тільки приємним сувеніром діловим партнерам або клієнтам, але і відмінним подарунком співробітникам підприємства, а також всім любителям чаю. Можливо нанесення логотипу в 1 2 кольори методом шовкографії або повнокольорового зображення методом сублімації і навіть фотографій на гуртки.

Керамічна двоколірна кружка з ложкою виконана за сучасною технологією, покрита з зовнішньої частини спеціальним сублімаційним покриттям, що дозволяє наносити зображення і фотографії.Виготовлена з високоякісної кераміки, завдяки якій гуртка довго зберігає привабливий зовнішній вигляд.Чудово підходить для виготовлення подарунковий кухлів з фотографіями, в рекламному та сувенірному бізнесі (кружки це відмінний сувенір), а так само в багатьох інших корпоративних сферах, де потрібно нанесення повнокольорового фото зображення (від логотипу до фотографії у високій якості).

 

Керамическая белая кружка с цветной каемкой и цветной ручкой является оригинальным подарком для клиентов компании и партнеров по бизнесу. Широкая гамма цветового оформления позволит создать неповторимый бизнес сувенир сочетающийся с логотипом Вашей компании. Печать логотипа на кружке с ярким цветным ободком подчеркнет ваш вкус и поднимет имидж ваших товаров и услуг. Удобная цветная ручка дополнит стильный вид такой кружки.Создан 09 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100