Печать фото на кружках

Печать на кружках. Фото на кружке. Кружки с логотипом. Нанесение на кружки.Печать на кружках фото здійснюється методом сублімації з використанням спеціального сублімаційного покриття на поверхні гуртки, що дозволяє робити нанесення на кружки високоякісних повнокольорових фотографій, зображень, малюнків, написів і логотипів.Фото на кружку (фото гуртки) - відмінний, практичний і оригінальний подарунок на 23 лютого, 8 березня, 14 лютого, Новий рік, День народження, і взагалі на будь-яке свято, хоча і без приводу такий сюрприз отримати дуже приємно.Друк на кружках логотипів компанії (гуртки з логотипом) - прекрасний сувенір або подарунок для співробітників, клієнтів і партнерів компанії.Ви можете замовити кухоль з фото максимальним розміром 9,5Х22 см. (Від ручки до ручки).

 

Наші кружки: біла кераміка зі спеціальною сублімації емаллю, обьем гуртки :. 300 мл, висота-9,5, діаметр-8 см.Стійкість зображення: спеціальне покриття кухлів дозволяє отримати фотографічне якість зображень при нанесенні на них фото або логотипу. Кольори яскраві і соковиті. Зображення стійке до УФ-променів і стирання. Це не просто сувенірні кружки, з них можна пити як гарячі так і холодні напої. Наші гуртки можна ставити в мікрохвильову піч і мити в посудомийній машині.Термін виготовлення: від 2-х годин! (Стандартний термін виготовлення гуртки - добу)

 

Одне з основних напрямків діяльності компанії Керамир - це нанесення на кружки, тарілки, попільнички і взагалі будь-який посуд. Ми завдамо зображення на фарфор, фаянс, скло, метал, пластик, дерево - на ту поверхню, яка вам потрібна.Для того, щоб виконати будь-які завдання, поставлені перед нами нашими клієнтами, ми освоїли практично всі існуючі в світі технології нанесення зображення на кружки і на посуд:Деколи по керамічним гурткам і тарілках,Деколи по скляному посудіНизькотемпературна або холодна деколь для тих випадків, коли Ви хочете отримати яскраве і соковите зображення і, висока механічна міцність зображення не критичнаСублімація.Шовкографія по циліндричних поверхняхТамподрук невеликих за розміром зображень на кружкахТермочутливі деколи, що стають прозорими при нагріванні гурткиГуртки-хамелеони повністю покриті термофарбою і змінюють при нагріванні колір з пофарбованих у сині, чорні, зелені, червоні кольори в оригінальний колір гуртки.У нас стабільний і все зростаючий асортимент стриптиз-кухлів - кухлів з ефектом зміни зображенняПостійно розробляються нові ідеї кухлів до Нового року, до 23 кухлів лютого, кухлів до 8 Березня і іншим, улюбленим народом свят.Кружка з холодною декольюВиготовлення кухлів з логотипомКрім різноманітності способів нанесення і деколірованія (деколірованіе - найнадійніший спосіб нанесення зображення і логотипів на посуд) наша відмінна риса - ми все робимо самі, на власному виробництві.

 

Тільки власне виробництво дозволяє нам контролювати якість нанесення на посуд на кожному етапі, і забезпечити для наших клієнтів тільки відмінне нанесення на посуд.Додайте до цього й те, що у нас один з найбільших вУкраїні складів посуду під нанесення логотипу, на якому ви знайдете гуртки, тарілки, попільнички з кераміки і скла різних форм, розмірів і кольорів. Весь посуд купується нами у найкращих виробників на Тайвані і в Китаї, ввозиться безпосередньо нами. На посуд є всі необхідні сертифікати та дозволи відповідно до законодавства

.На наше переконання, Ви вчините абсолютно правильно, розмістивши замовлення на нанесення на кружки і посуд у нас, в компаніїВсі наші переваги, такі як:власний склад посуду під нанесення логотипу, спеціально відібрані нами під нанесення кружки, попільнички, тарілки, сервізиспеціальні низькі ціни при покупці посуду у нас і розміщення замовлення у нас на виробництвівласне виробництво всіх видів нанесення зображень на посуддосвідчений персонал, що працює у нас на виробництвірізноманітне, найсучасніше обладнанняВсе це дозволить Вам:зробити замовлення на гуртки і нанесення на кружки в одному місці, не бігаючи по постачальникам і виробникам по Києві та країнізаощадити на часі і на транспортних витратах з перевезення кухлів, посуду від місця покупки до місця деколірованія.Важливий плюс процедури закупівлі на деколірованіе в нашій компанії то, що ми не просимо (при деколірованія на нашій посуді) ДОДАТКОВО 3-5% посуду на приладження (як того вимагають інші компанії), збільшуючи тим самим Ваші витрати на придбання посуду понад ту кількість, що Вам потрібно.Працюючи з нами, Ви заплатите тільки за ту кількість кухлів, попільничок, тарілок, що Вам потрібно і ні на один предмет більше.Працюйте з нами! Надішліть нам запит на нанесення зображення, логотипу на кухлі, попільнички, тарілки, сервізи.Ми раді працювати з Вами!Ми гнучкі в своїй роботі - ми не тільки пропонуємо друк на кружках, що поставляються нами, так і приймаємо від клієнта посуд для деколірованія.Крім нанесення на посуд, компанія Керамо Світ пропонує всім зацікавленим компаніям розміщувати у нас замовлення на друк, виробництво деколи (виготовлення деколи).На друк деколи у нас дуже хороші ціни! Надішліть нам запит і ви переконаєтеся в цьому.Ми раді запропонувати Вам різноманітні акції та, іноді, просто нереально низькі ціни на гуртки, попільнички і тарілки!Создан 09 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100