Кружки Хамелеон

Печать на кружках ХамелеонПри виготовленні кружек хамелеон ми використовуємо кілька основних технологій виробництва кухлів з ефектом Хамелеон.
Перша технологія виготовлення термочутливих кружек Хамелеон - виготовлення хамелеон з деколью Друга технологія виготовлення термочутливих кружек Хамелеон - виготовлення хамелеон методом сублімації Особливість першої, найскладнішою технології виготовлення кухлів ХАМЕЛЕОН в тому, що при друку по гуртках застосовуються фарби, які змінюють своє забарвлення при нагріванні (термо деколь).
Ми можемо нанести зображення як на саму кружку (до нанесення термочутливого шару), так і на кружку після його нанесення.
Родзинка даного виду бізнес-сувенір в тому, що в міру того, як кружки ХАМЕЛЕОН нагрівається, зображення на ній починає змінюватися і ваш логотип, слоган, продукція, адреса вашого сайту з'являється там, де раніше був або малюнок або просте чисте поле.Гуртки Хамелеони з деколью і гуртки Хамелеони сублімаційні Кружка Хамелеон з деколью (зліва) ,Кружка Хамелеон сублімаційний (праворуч)

Ефект «зникнення» зображення пов'язаний з використанням термочувствительной фарби (термофарби) на основі рідких кристалів. Застосовувана нами жидкокристаллическая плівка стають прозорою, починаючи з температури 50-55 градусів.
Кількість квітів термокрасок - обмежено.Перелік термочутливих фарб, які ми можемо запропонувати:Червона 186C, 807C Червона, Помаранчева 021C, 108C Жовта, Зелена 802C, Зелена 335C, 301C Синя, Чорна.
Шляхом змішування можна отримати обмежену кількість термокрасок інших квітів. Слід брати до уваги, що тільки чорний і синій кольори є укривними. Інші кольори - напівпрозорі.Освоєна нами технологія виготовлення термочутливих кухлів (термокружек) дозволяє нам виготовляти термочутливих гуртки двох типів.
Термочутливі кружки або гуртки з термодруком коли на кружку наноситься спеціально надрукована термодеколь, яка закриває на кружки якийсь локальний об'єкт. Кружки ХАМЕЛЕОН - термочутливі гуртки (термокружки), повністю облиті термочувствительной фарбою (термофарбою). В цьому випадку і ручка кружки і її дно вкрите термочувствительной фарбою.Для виготовлення термочутливих кухлів (термокружек) ви можете скористатися як нашим посудом, так і надати для нанесення свій посуд.Создан 09 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100