Пепельницы с логотипом

Нанесение на пепельницы логотипа в КиевеПепельница с логотипом скляні і керамічні, попільнички різних розмірів і найрізноманітніших квітів - це і ще десятки найменувань кухлів, тарілок, сервізів, чайних і кавових пар, все це Ви зможете знайти у нас на складі компанії Керамо Мир
У нас Ви можете як купити попільнички оптом, так і замовити нанесення на попільничках. На нашому складі Ви знайдете найрізноманітніші види попільничок:
Скляні попільнички:молочно-білі, безбарвні матовані і прозорісині попільнички матові і прозорізелені попільнички
Керамічні пепельницы:білі попільнички,сині попільнички,чорні попільнички,рідкісні жовті і червоні попільнички, які Ви не знайдете ні в кого іншого в Украине.
Всі наші попільнички спеціально відібрані нами для нанесення на них логотипу і відмінно витримують деколірованіе як керамічними, так і скляними декораціями.
Якщо Ви вирішите купити попільнички оптом для подальшого самостійного нанесення зображень і логотипів, дізнайтеся у наших менеджерів, який вид деколи слід використовувати для їх деколірованія.
Слідкуйте за нашими акціями та знижками! Під час акцій, дуже часто ціна на попільниці настільки низька, що у Вас точно з'явиться спокуса купити попільнички за неймовірно низькими цінами.
Якщо Вас зможуть зацікавити оригінальні попільнички, і Ви хочете виготовити такі попільнички, які немає ні у кого іншого - ми зможемо запропонувати Вам нанесення зображень, що світяться на попільниці.Подібне нанесення на попільниці виконується спеціальними Світлонакопичувальні фарбами, які в денний час або під впливом штучного освітлення накопичують світло і в темряві починають світитися самі.
До свята Нового року, ми пропонуємо нанести і новорічні зображення і логотипи на пляшки з шампанським і виготовити склянки, що світяться в темряві.Создан 09 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100