Печать на чашках и на кружках
Чашка це найнеобхідніший і найбільш звичайний предмет нашого життя. Проте ми не замислюємося про те, що у неї є історія, яка налічує кілька тисячоліть і бере свій початок у темряві століть.

Все почалося з того, що стародавня людина відокремився від світу тварин, а саме - навчився ходити на двох ногах. Тоді змінилася і його манера пити воду. Предок людини - австралопіек - перестав хлебтати воду язиком і став пити складаючи руку ковшиком. Так що пращуром чашки була наша рука.

610 Чашки білі керамічні під нанесення логотипу

 

611 Чашки креаміческіе 320 мл білі, кольорові всередині (сині, червоні, жовті, зелені)

 

612 Чашка керамічна євроциліндр 320 мл кольорова зовні, біла всередині

 

Потім людина навчилася пити воду з підручних матеріалів. І в середині кам'яного віку зробив першу чашу для оди. У давнину вона почала набувати, ритуально-культове значення і навіть була причиною війни. Так, в 325 р. До н.е. е. греки оголосили війну скіфів, бо син скіфського царя Аттея Скіліус вкрав з рама священну чашу богині Афіни.

В середні віки культові чаші жерців перетворилися в парадні кубки королів - символ влади монарха, який використовується на бенкетах. До наших днів дійшов прообраз кубка - келих.

 

613 Чашки під лого кераміка, 320 мл, кольорові (біла, червона, чорна, кобальт, жовта, темно-зелена, помаранчева)

 

614 Чашка керамічна 300 мл з кольоровим візерунком на ручці

 

615 Чашка керамічна з кольоровим денцем

 

Вперше в домашньому побуті чашку в масовому порядку стали використовувати стародавні греки. У них були різні види чашок - для вина і води.

трагічне чаювання

Давня чашка сильно відрізнялася за зовнішнім виглядом від тієї, якою ми користуємося тепер. Вона була півплощини, без ручки і мала вигляд піали. Такими чашками досі користуються народи Індії та Африки. «Дизайнером» сучасної чашки була красуня Сунь-Лі, наложниця першого імператора Китаю. Одного разу, щоб розважити імператора, наложниця придумала чайну церемонію. І для зручності удосконалила чашку - додала ручку, а щоб чай не зривав, закруглений догори краю.

 

616 Кружка на 275 мл конусна, кераміка, кружка на 320 мл, квадратна, кераміка, гуртка "чай втрьох" кераміка 400 мл, фарфор

 

617 Кружка на 320 мл з кишенькою для чайного пакетика, кружка на 250 мл з відділенням для печива, кружка на коліщатках 300 мл

 

618 Чашки керамічні, ручка у вигляді пензлика і молотка

 

Але перше урочисте чаювання закінчилося трагічно. Суперниці підпиляли ручку чашки імператора, він обварив руку окропом, і дівчину було страчено. Незважаючи на це, винахід Сунь-Лі пережило випробування часом і стало незамінним. Незабаром чайні чашки підкорили весь світ.

У 1601 році англійський купець Артур Сміт, повернувшись з подорожі по Індії, придумав перший чайний сервіз, а через століття був випущений перший кавовий сервіз.

 

619 Кружка на 320 мл "золото" і "срібло"

 

620 Чашки керамічні в вигляді футбольного м'яча на 400 мл, чашка кераміка з футбольним м'ячем в ручці 340 мл

 

621 Чашка керамічна червона "серце", чашка керамічна біла "зуб"

 

Ставши необхідним предметом побуту, чашка також була законодавцем моди, народних традицій: у древніх слов'ян існував звичай дарувати нареченій на весілля чашу як символ родючості. В історії є випадки, коли вона навіть надавала допомогу спецслужбам, а знаменита Мата Харі перевозила шифровки, змінюючи колір і малюнок чайного сервізу. А відома фраза «На щастя!» З'явилася тоді, коли сер Уїнстон Черчілль, програвши вибори, розбив чашку зі словами «Хоч це на щастя!» Тому, якщо ви випадково розбили чашку, не турбуйтеся - це на щастя!

 

622 Конусная гуртка на 250 мл з силіконовим покриттям на ручці

 

623 Кружка на 300 мл з силіконовими кришкою і обідком

 

624 Чашка керамічна 275 мл з силіконовим покриттям на ручці

 

При виготовленні керамічного посуду використовується глина і різні добавки. Сформованное виріб проходить випалення до склоподібного стану.

Керамічний посуд є безпечною і екологічно чистою, але все ж має деякі недоліки. Такий посуд легко розбити, вона здатна вбирати вологу, через що знижується міцність.

За допомогою керамічного посуду можна готувати страви в мікрохвильовій печі або в духовці, а також сервірувати святковий стіл. На відкритий вогонь такий посуд ставити не рекомендується.

 

625 Кружка керамічна "футбольний м'яч" і "смайлик"

 

626 Керамічна чашка - термос 240 мл, подвійні стінки, силіконова кришка

 

627 Кружка керамічна 400 мл, квадратна

 

669 Кружка на 475 мл в подарунковій упаковці, фарфор, "ретро - автомобіль" і "фрегат"

 

670 Кружка на 475 мл в подарунковій упаковці, фарфор, "аероплан" і "локомотив"

 

Страви, приготовані в керамічної каструлі, виходять вишуканими, м'якими і ароматними. Стінки посуду з кераміки досить товсті, нагрів продуктів відбувається рівномірно і повільно. Але продукти при приготуванні НЕ варяться, а піддаються томлінню. При цьому в готовій страві зберігаються всі вітаміни та інші цінні речовини.

Переваги посуду з кераміки - це рівномірний розподіл тепла, а також здатність його утримувати досить довгий час. Завдяки приготування в керамічному посуді страва виходить смачним, соковитим і ароматним.

 

628 Чашка керамічна кольорова конусна, 350 мл, біла всередині

 

629 Чашка керамічна 280 мл, кераміка, кольорова зовні, біла всередині

 

630 Чашка керамічна кольорова, 340 мл, конусна

 

631 Чашка керамічна кольорова конусна, 300 мл, доп. опція - пластмасова кришечка

 

За керамічним посудом зовсім нескладно доглядати. Мити її можна як вручну за допомогою гарячої води, миючого засобу і губки, так і в посудомийній машині. Після миття вироби з кераміки рекомендується добре просушити.

Сучасна керамічний посуд, виготовлений за новітніми технологіями, дозволяє готувати вишукані страви старовинної кухні не тільки в мікрохвильовці і духовці, але і на конфорках електричної або газової плити. Також в керамічному посуді можна виробляти заморозку продуктів.

 

632 Чашка керамічна округло-квадратна, 250 мл, біла всередині

 

633 Чашка керамічна 320 мл з кольоровою ложкою

 

634 Керамічна чашка для кави 300 мл з керамічної ложкою, в упаковці

 

635 Чашка керамічна 275 мл з великою ручкою

 

Щоденна рутинна робота іноді є причиною зневіри. Щоб уникнути такого явища психологи радять періодично робити невеликі перерви в робочому процесі і при цьому повністю відволікатися від роботи. Саме тому важливу роль відіграє загальне облаштування кожного робочого місця в офісі. Зазвичай люди приділяють цьому багато уваги і це не дивно. Створення комфортних умов і сприятливої ​​атмосфери в офісі значно впливає на настрій і, відповідно, якість роботи співробітників.

 

636 Кружка на 350 мл в теплому в'язаному светрі (гуртка - теплушки)

 

637 Чашки керамічні на 320 мл з покриттям для малювання крейдою

 

652 Набір "магічний маркер": кружка на 320 мл, 6 перманентних маркерів

 

638 Кружка "ангел" на 300 мл, фарфор, гуртка "кастет" на 350 мл, кераміка

 

639 Кружка на 350 мл з ручкою у вигляді кільця, фарфор

 

І часом здається, що придумати що-небудь з цією метою складно. Але якщо пофантазувати, то навіть особиста кружка для кави в офісі може служити яскравим прикладом індивідуальності свого власника і нагадати йому про домашній затишок. Використання в офісі гуртки зі своєрідним малюнком скрашує монотонність і навіть в деякій мірі підвищує настрій. Під час пиття кави або чаю шаблонність офісного приладдя відступає на задній план і особиста гуртка робить позитивний вплив на співробітника. Як то кажуть, хоч щось - так своє, без будь-яких стереотипів і шаблонів.

 

640 Порцелянові чашки: велика чашка 500 мл, чашка - глечик, чашка з кручений ручкою, квадратна чашка

 

641 Порцелянові чашки, чашка з золотим обідком, чашка з металевою ручкою

 

642 Білі порцелянові чашки під логотип (380 мл, 350 мл, 330 мл)

 

643 Чайна пара "посмішка": чашка на 200 мл з підставкою, біло-помаранчева, біло-зелена, фарфор

 

668 Чаша для супу або пластівців на 350 мл з блюдцем (фарфор)

 

Бували випадки, коли з тих чи інших причин в офісі зникали гуртки співробітників. Дуже часто це викликало сильне обурення їх власників, і навіть обіцянки компанії компенсувати пропажу в грошовій формі не могли повністю заспокоїти співробітників офісу. Мабуть особиста кружка для офісу є щось більш цінне для її власника, ніж звичайна посуд для пиття гарячих напоїв. Судячи з результатів досліджень психологів в Німеччині, особиста кружка для офісу підсвідомо ототожнюється працівниками офісів з якимось раритетом, подібно сімейної фотографії на робочому столі або колекції старовинних монет, зібраної протягом багатьох років.

 

644 Набір "чай удвох" 2 гуртки на 150 мл, фарфор

 

645 Чайна пара: чашка на 155 мл з силіконовим покриттям на ручці, блюдце з силіконовим покриттям, фарфор

 

646 Чайні пари (чашка з блюдцем) з порцеляни оригінальної форми

 

647 Чайні пари (чашка і блюдце) з порцеляни під логотип

 

648 Чайні пари з порцеляни на 270 і 220 мл

Кружка ця служить одним із способів самовираження, підкреслює неординарність і індивідуальність свого господаря, адже він, тримаючи в руці несхожу на всі інші кухоль, намагається таким чином довести свою несхожість з іншими співробітниками.

 

649 Набір кавовий: 2 чашки на 100 мл з блюдцями

 

650 Порцелянові чайні пари (чашка і блюдце) "золото і" срібло "

 

651 Чайна пара: чашка на 250 мл з дерев'яною підставкою і ложкою, в білій коробці

 

653 Чайні набори (чашка з блюдцем) з порцеляни

 

 

 

Адміністрації офісу не варто нехтувати цим предметом. Подаровані від імені керівництва підприємства всім співробітникам офісу різноманітні гуртки будуть відмінним подарунком на честь Нового Року чи іншого урочистого випадку, однак всі вони повинні бути різними!

 

654 Набір: 2 чашки на 200 мл з блюдцями в подарунковій кольоровій коробці

 

655 Набір: чашка 250 мл і блюдце 160 мм, кераміка (жовтий, червоний, кобальт)

 

656 Чайна пара: чашка на 220 мл з блюдцем, двоколірна з квадратним блюдцем

 

657 Чайна пара: чашка на 220 мл з блюдцем (зелена, синя, червона, оранжева, жовта)

 

Традиція дарувати посуд в подарунок налічує не одне століття. Існує множина свята, коли сервіз або окремий столовий прилад буде доречний в якості подарунка.

1. День народження - дуже часто в цей день іменинник може отримати в подарунок сервіз, історія якого починається з початку 14 століття. Сервіз може бути різним: столовим, чайним або кавовим. Так само як і матеріал з якого він виготовлений: скло, фаянс, кераміка, срібло.

 

658 Набір посуду: 2 чашки на ё80 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

659 Набір посуду: 4 чашки на 200 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

660 Набір посуду: 2 чашки на 200 мл, 2 ложки, 2 преса для лимона, кераміка, подарункова упаковка

 

661 Набір посуду: 2 чашки на 235 мл, 2 серветки, кільця для серветок, 2 віночка для збивання піни, подарункова упаковка

 

662 Набір посуду: 2 чашки на 300 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

2. 20-а річниця з дня одруження або порцелянове весілля - в цей день буде доречно подарувати посуд з порцеляни молодятам, цей матеріал був винайдений в Китаї, а посуд з нього була тільки в аристократичних, буржуазних будинках, будинках інтелігенції, і завжди була показником достатку, благополуччя сім'ї.

 

663 Подарунковий набір: 2 чашки з металевими ручками на 400 мл з блюдцями, подарункова упаковка

 

664 Подарунковий набір посуду: 4 чашки на 220 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

665 Подарунковий набір: 4 чашки на 200 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

666 Подарунковий набір посуду під логотип: 6 чашок на 220 мл з блюдцями, фарфор, подарункова кругла упаковка

 

667 Подарунковий набір посуду: 2 чайні чашки, 2 підставки з дерева, 2 ложки, фарфор, подарункова упаковка

 

3. Новосілля - на це сімейне торжество прийнято дарувати сервіз, в якому кількість приладів відповідає сім'ї, яка очікує подарунок. В якості подарунка так само може бути посуд з чавуну, нержавіючої сталі, силікону, емальованого металу, з антипригарним покриттям.

 

671 Тарілки під логотип: діаметр 150 мм, 200 мм, 220 мм, 270 мм, 280 мм, 300 мм. Глибокі тарілки: 180 мм, 230 мм.

 

672 Квадратні тарілки, кераміка: 230 мм, 285 мм, 290 мм. Овальні блюда під логотип, кераміка: 245 мм, 300 мм.

 

673 Блюдо для закусок, 290 мм, фарфор, чорна подарункова упаковка

 

674 Тарілки сувенірні під друк логотипу на підставці

 

675 Чайник заварювальний для чаю 750 мл в теплій в'язаної шапочці

 

676 Набір для фондю: чаша на 500 мл, підставка, свічка, 4 шпажки, фарфор, пластикова упаковка

 

677 Набір для піци: тарілка керамічна, лопатка металева

 

Чоловікам не слід дарувати посуд жінкам і дівчатам самостійно, а краще вручити подарунковий сертифікат для покупки того чи іншого сервізу, дати право вибору. Але якщо все-таки чоловік зважився сам на цей крок, то бажаніше дарувати посуд світлих, молочних, бежевих тонів, який впишеться в будь-який інтер'єр.

 

678 Керамічний посуд під логотип: молочник (200 мл), серветниця, тарілка для снеків (400 мл), цукорниця

 

679 Попільниці порцелянові під друк логотипу

 
Чашка це найнеобхідніший і найбільш звичайний предмет нашого життя. Проте ми не замислюємося про те, що у неї є історія, яка налічує кілька тисячоліть і бере свій початок у темряві століть.

Все почалося з того, що стародавня людина відокремився від світу тварин, а саме - навчився ходити на двох ногах. Тоді змінилася і його манера пити воду. Предок людини - австралопіек - перестав хлебтати воду язиком і став пити складаючи руку ковшиком. Так що пращуром чашки була наша рука.

610 Чашки білі керамічні під нанесення логотипу

 

611 Чашки креаміческіе 320 мл білі, кольорові всередині (сині, червоні, жовті, зелені)

 

612 Чашка керамічна євроциліндр 320 мл кольорова зовні, біла всередині

 

Потім людина навчилася пити воду з підручних матеріалів. І в середині кам'яного віку зробив першу чашу для оди. У давнину вона почала набувати, ритуально-культове значення і навіть була причиною війни. Так, в 325 р. До н.е. е. греки оголосили війну скіфів, бо син скіфського царя Аттея Скіліус вкрав з рама священну чашу богині Афіни.

В середні віки культові чаші жерців перетворилися в парадні кубки королів - символ влади монарха, який використовується на бенкетах. До наших днів дійшов прообраз кубка - келих.

 

613 Чашки під лого кераміка, 320 мл, кольорові (біла, червона, чорна, кобальт, жовта, темно-зелена, помаранчева)

 

614 Чашка керамічна 300 мл з кольоровим візерунком на ручці

 

615 Чашка керамічна з кольоровим денцем

 

Вперше в домашньому побуті чашку в масовому порядку стали використовувати стародавні греки. У них були різні види чашок - для вина і води.

трагічне чаювання

Давня чашка сильно відрізнялася за зовнішнім виглядом від тієї, якою ми користуємося тепер. Вона була півплощини, без ручки і мала вигляд піали. Такими чашками досі користуються народи Індії та Африки. «Дизайнером» сучасної чашки була красуня Сунь-Лі, наложниця першого імператора Китаю. Одного разу, щоб розважити імператора, наложниця придумала чайну церемонію. І для зручності удосконалила чашку - додала ручку, а щоб чай не зривав, закруглений догори краю.

 

616 Кружка на 275 мл конусна, кераміка, кружка на 320 мл, квадратна, кераміка, гуртка "чай втрьох" кераміка 400 мл, фарфор

 

617 Кружка на 320 мл з кишенькою для чайного пакетика, кружка на 250 мл з відділенням для печива, кружка на коліщатках 300 мл

 

618 Чашки керамічні, ручка у вигляді пензлика і молотка

 

Але перше урочисте чаювання закінчилося трагічно. Суперниці підпиляли ручку чашки імператора, він обварив руку окропом, і дівчину було страчено. Незважаючи на це, винахід Сунь-Лі пережило випробування часом і стало незамінним. Незабаром чайні чашки підкорили весь світ.

У 1601 році англійський купець Артур Сміт, повернувшись з подорожі по Індії, придумав перший чайний сервіз, а через століття був випущений перший кавовий сервіз.

 

619 Кружка на 320 мл "золото" і "срібло"

 

620 Чашки керамічні в вигляді футбольного м'яча на 400 мл, чашка кераміка з футбольним м'ячем в ручці 340 мл

 

621 Чашка керамічна червона "серце", чашка керамічна біла "зуб"

 

Ставши необхідним предметом побуту, чашка також була законодавцем моди, народних традицій: у древніх слов'ян існував звичай дарувати нареченій на весілля чашу як символ родючості. В історії є випадки, коли вона навіть надавала допомогу спецслужбам, а знаменита Мата Харі перевозила шифровки, змінюючи колір і малюнок чайного сервізу. А відома фраза «На щастя!» З'явилася тоді, коли сер Уїнстон Черчілль, програвши вибори, розбив чашку зі словами «Хоч це на щастя!» Тому, якщо ви випадково розбили чашку, не турбуйтеся - це на щастя!

 

622 Конусная гуртка на 250 мл з силіконовим покриттям на ручці

 

623 Кружка на 300 мл з силіконовими кришкою і обідком

 

624 Чашка керамічна 275 мл з силіконовим покриттям на ручці

 

При виготовленні керамічного посуду використовується глина і різні добавки. Сформованное виріб проходить випалення до склоподібного стану.

Керамічний посуд є безпечною і екологічно чистою, але все ж має деякі недоліки. Такий посуд легко розбити, вона здатна вбирати вологу, через що знижується міцність.

За допомогою керамічного посуду можна готувати страви в мікрохвильовій печі або в духовці, а також сервірувати святковий стіл. На відкритий вогонь такий посуд ставити не рекомендується.

 

625 Кружка керамічна "футбольний м'яч" і "смайлик"

 

626 Керамічна чашка - термос 240 мл, подвійні стінки, силіконова кришка

 

627 Кружка керамічна 400 мл, квадратна

 

669 Кружка на 475 мл в подарунковій упаковці, фарфор, "ретро - автомобіль" і "фрегат"

 

670 Кружка на 475 мл в подарунковій упаковці, фарфор, "аероплан" і "локомотив"

 

Страви, приготовані в керамічної каструлі, виходять вишуканими, м'якими і ароматними. Стінки посуду з кераміки досить товсті, нагрів продуктів відбувається рівномірно і повільно. Але продукти при приготуванні НЕ варяться, а піддаються томлінню. При цьому в готовій страві зберігаються всі вітаміни та інші цінні речовини.

Переваги посуду з кераміки - це рівномірний розподіл тепла, а також здатність його утримувати досить довгий час. Завдяки приготування в керамічному посуді страва виходить смачним, соковитим і ароматним.

 

628 Чашка керамічна кольорова конусна, 350 мл, біла всередині

 

629 Чашка керамічна 280 мл, кераміка, кольорова зовні, біла всередині

 

630 Чашка керамічна кольорова, 340 мл, конусна

 

631 Чашка керамічна кольорова конусна, 300 мл, доп. опція - пластмасова кришечка

 

За керамічним посудом зовсім нескладно доглядати. Мити її можна як вручну за допомогою гарячої води, миючого засобу і губки, так і в посудомийній машині. Після миття вироби з кераміки рекомендується добре просушити.

Сучасна керамічний посуд, виготовлений за новітніми технологіями, дозволяє готувати вишукані страви старовинної кухні не тільки в мікрохвильовці і духовці, але і на конфорках електричної або газової плити. Також в керамічному посуді можна виробляти заморозку продуктів.

 

632 Чашка керамічна округло-квадратна, 250 мл, біла всередині

 

633 Чашка керамічна 320 мл з кольоровою ложкою

 

634 Керамічна чашка для кави 300 мл з керамічної ложкою, в упаковці

 

635 Чашка керамічна 275 мл з великою ручкою

 

Щоденна рутинна робота іноді є причиною зневіри. Щоб уникнути такого явища психологи радять періодично робити невеликі перерви в робочому процесі і при цьому повністю відволікатися від роботи. Саме тому важливу роль відіграє загальне облаштування кожного робочого місця в офісі. Зазвичай люди приділяють цьому багато уваги і це не дивно. Створення комфортних умов і сприятливої ​​атмосфери в офісі значно впливає на настрій і, відповідно, якість роботи співробітників.

 

636 Кружка на 350 мл в теплому в'язаному светрі (гуртка - теплушки)

 

637 Чашки керамічні на 320 мл з покриттям для малювання крейдою

 

652 Набір "магічний маркер": кружка на 320 мл, 6 перманентних маркерів

 

638 Кружка "ангел" на 300 мл, фарфор, гуртка "кастет" на 350 мл, кераміка

 

639 Кружка на 350 мл з ручкою у вигляді кільця, фарфор

 

І часом здається, що придумати що-небудь з цією метою складно. Але якщо пофантазувати, то навіть особиста кружка для кави в офісі може служити яскравим прикладом індивідуальності свого власника і нагадати йому про домашній затишок. Використання в офісі гуртки зі своєрідним малюнком скрашує монотонність і навіть в деякій мірі підвищує настрій. Під час пиття кави або чаю шаблонність офісного приладдя відступає на задній план і особиста гуртка робить позитивний вплив на співробітника. Як то кажуть, хоч щось - так своє, без будь-яких стереотипів і шаблонів.

 

640 Порцелянові чашки: велика чашка 500 мл, чашка - глечик, чашка з кручений ручкою, квадратна чашка

 

641 Порцелянові чашки, чашка з золотим обідком, чашка з металевою ручкою

 

642 Білі порцелянові чашки під логотип (380 мл, 350 мл, 330 мл)

 

643 Чайна пара "посмішка": чашка на 200 мл з підставкою, біло-помаранчева, біло-зелена, фарфор

 

668 Чаша для супу або пластівців на 350 мл з блюдцем (фарфор)

 

Бували випадки, коли з тих чи інших причин в офісі зникали гуртки співробітників. Дуже часто це викликало сильне обурення їх власників, і навіть обіцянки компанії компенсувати пропажу в грошовій формі не могли повністю заспокоїти співробітників офісу. Мабуть особиста кружка для офісу є щось більш цінне для її власника, ніж звичайна посуд для пиття гарячих напоїв. Судячи з результатів досліджень психологів в Німеччині, особиста кружка для офісу підсвідомо ототожнюється працівниками офісів з якимось раритетом, подібно сімейної фотографії на робочому столі або колекції старовинних монет, зібраної протягом багатьох років.

 

644 Набір "чай удвох" 2 гуртки на 150 мл, фарфор

 

645 Чайна пара: чашка на 155 мл з силіконовим покриттям на ручці, блюдце з силіконовим покриттям, фарфор

 

646 Чайні пари (чашка з блюдцем) з порцеляни оригінальної форми

 

647 Чайні пари (чашка і блюдце) з порцеляни під логотип

 

648 Чайні пари з порцеляни на 270 і 220 мл

Кружка ця служить одним із способів самовираження, підкреслює неординарність і індивідуальність свого господаря, адже він, тримаючи в руці несхожу на всі інші кухоль, намагається таким чином довести свою несхожість з іншими співробітниками.

 

649 Набір кавовий: 2 чашки на 100 мл з блюдцями

 

650 Порцелянові чайні пари (чашка і блюдце) "золото і" срібло "

 

651 Чайна пара: чашка на 250 мл з дерев'яною підставкою і ложкою, в білій коробці

 

653 Чайні набори (чашка з блюдцем) з порцеляни

 

 

 

Адміністрації офісу не варто нехтувати цим предметом. Подаровані від імені керівництва підприємства всім співробітникам офісу різноманітні гуртки будуть відмінним подарунком на честь Нового Року чи іншого урочистого випадку, однак всі вони повинні бути різними!

 

654 Набір: 2 чашки на 200 мл з блюдцями в подарунковій кольоровій коробці

 

655 Набір: чашка 250 мл і блюдце 160 мм, кераміка (жовтий, червоний, кобальт)

 

656 Чайна пара: чашка на 220 мл з блюдцем, двоколірна з квадратним блюдцем

 

657 Чайна пара: чашка на 220 мл з блюдцем (зелена, синя, червона, оранжева, жовта)

 

Традиція дарувати посуд в подарунок налічує не одне століття. Існує множина свята, коли сервіз або окремий столовий прилад буде доречний в якості подарунка.

1. День народження - дуже часто в цей день іменинник може отримати в подарунок сервіз, історія якого починається з початку 14 століття. Сервіз може бути різним: столовим, чайним або кавовим. Так само як і матеріал з якого він виготовлений: скло, фаянс, кераміка, срібло.

 

658 Набір посуду: 2 чашки на ё80 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

659 Набір посуду: 4 чашки на 200 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

660 Набір посуду: 2 чашки на 200 мл, 2 ложки, 2 преса для лимона, кераміка, подарункова упаковка

 

661 Набір посуду: 2 чашки на 235 мл, 2 серветки, кільця для серветок, 2 віночка для збивання піни, подарункова упаковка

 

662 Набір посуду: 2 чашки на 300 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

2. 20-а річниця з дня одруження або порцелянове весілля - в цей день буде доречно подарувати посуд з порцеляни молодятам, цей матеріал був винайдений в Китаї, а посуд з нього була тільки в аристократичних, буржуазних будинках, будинках інтелігенції, і завжди була показником достатку, благополуччя сім'ї.

 

663 Подарунковий набір: 2 чашки з металевими ручками на 400 мл з блюдцями, подарункова упаковка

 

664 Подарунковий набір посуду: 4 чашки на 220 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

665 Подарунковий набір: 4 чашки на 200 мл з блюдцями, фарфор, подарункова упаковка

 

666 Подарунковий набір посуду під логотип: 6 чашок на 220 мл з блюдцями, фарфор, подарункова кругла упаковка

 

667 Подарунковий набір посуду: 2 чайні чашки, 2 підставки з дерева, 2 ложки, фарфор, подарункова упаковка

 

3. Новосілля - на це сімейне торжество прийнято дарувати сервіз, в якому кількість приладів відповідає сім'ї, яка очікує подарунок. В якості подарунка так само може бути посуд з чавуну, нержавіючої сталі, силікону, емальованого металу, з антипригарним покриттям.

 

671 Тарілки під логотип: діаметр 150 мм, 200 мм, 220 мм, 270 мм, 280 мм, 300 мм. Глибокі тарілки: 180 мм, 230 мм.

 

672 Квадратні тарілки, кераміка: 230 мм, 285 мм, 290 мм. Овальні блюда під логотип, кераміка: 245 мм, 300 мм.

 

673 Блюдо для закусок, 290 мм, фарфор, чорна подарункова упаковка

 

674 Тарілки сувенірні під друк логотипу на підставці

 

675 Чайник заварювальний для чаю 750 мл в теплій в'язаної шапочці

 

676 Набір для фондю: чаша на 500 мл, підставка, свічка, 4 шпажки, фарфор, пластикова упаковка

 

677 Набір для піци: тарілка керамічна, лопатка металева

 

Чоловікам не слід дарувати посуд жінкам і дівчатам самостійно, а краще вручити подарунковий сертифікат для покупки того чи іншого сервізу, дати право вибору. Але якщо все-таки чоловік зважився сам на цей крок, то бажаніше дарувати посуд світлих, молочних, бежевих тонів, який впишеться в будь-який інтер'єр.

 

678 Керамічний посуд під логотип: молочник (200 мл), серветниця, тарілка для снеків (400 мл), цукорниця

 

679 Попільниці порцелянові під друк логотипу

 

680 


Создан 13 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100