Печать на стаканах

Печать логотипа на стаканы: разные задачи – одно решениеСклянки з логотипом - незамінний атрибут сувенірної продукції, який однаково затребуваний як для власників кафе, барів і ресторанів, так і для офісних приміщень. У першому випадку клієнтам пропонуються напої з брендованої посуду, підкреслюється статус закладу. У другому, зміцнюється корпоративний дух колективу, демонструються серйозні наміри компанії і її успішність. Посуд з логотипом завжди працює на імідж фірми.
Стаканы з логотипом в офісі

Друк логотипу на стаканах зі скла замовляється для офісу в тому випадку, якщо топменеджмент часто проводить наради і ділові переговори. Спеціальні кімнати для таких зустрічей в обов'язковому порядку перед кожним заходом оснащуються склянками з корпоративною символікою і бутильованої водою.

Стаканчики з логотипом компанії знаходять своє місце біля кольорів, які розташовуються в приймальні і офісних приміщеннях. Використовувати брендовану одноразовий посуд набагато престижніше і приємніше, ніж безликі дешеві предмети з пластика.

Також друк на склянках пластикових або одноразових замовляється фірмами напередодні проведення корпоративних заходів. Крім склянок брендуються чарки, келихи та інша посуд.
Бреднірованние склянки для громадського харчування

Печать на посуді - дуже затребувана послуга для власників барів, ресторанів і кафе. Найбільш ходовим товаром вважаються склянки з логотипом закладу, а також чарки, гуртки і чашки з логотипом. Серед найбільш популярних моделей:

  Стаканы
з логотипом під безалкогольні напої;
    
Пивні стакани і кружки з логотипом;
    
Низькі товстостінні стакани під віскі;
    
Коктейльні склянки;
   Стаканы
для гарячих алкогольних коктейлів;
    
Різноманітні чарки і стопки;
    
Додаткову брендовану посуд.

Промо подарунки з логотипом

Нанесення на стаканы - незамінний рекламний прийом при проведенні BTL-акцій. Стаканы і чашки часто використовуються в якості мотивуючих презентів. Звичайна продукція упаковується в акції коробки і доповнюється такими подарунками з логотипами бренду. Клієнти охочіше купують продукцію лише тому, що на пам'ять будинку залишиться фірмовий посуд. Це дуже поширений прийом промо компаній.Создан 13 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100