Печать на кружках

Друк на кружках або створення унікальних сувенірів
Кружки з логотипом дуже часто використовуються в якості подарунків діловим партнерам і клієнтам. Це настільки корисний і бажаний сувенір, наскільки популярний і широко використовуваний в бізнес-середовищі. Вітання з нагоди, реклама і просування товарів і бренду або просто знаки уваги - друк на кружках завжди буде актуальною послугою, необхідної багатьом клієнтам.
Сфера застосування посуду з логотипом
Печать на посуді замовляється для вирішення найрізноманітніших завдань. Тарілки з логотипом можна дарувати іноземним партнерам і гостям міста; Стаканчики з логотипом можна застосовувати для реклами або розкручування власної продукції. Найяскравіший приклад - використання подібної продукції підприємствами громадського харчування; Фірмові кружки використовуються як в якості подарунків, так і за прямим призначенням. Ними користуються співробітники в офісі або вдома. Також промо-кружка - відмінний мотиватор для здійснення покупки на певну суму, ними комплектуються подарункові набори.
Нерідко нанесення на кружки замовляють індивідуальні клієнти. Це спосіб зробити недорогий, але однозначно корисний і ексклюзивний подарунок на Новий рік, день народження, 23 лютого і 8 березня.
Способи нанесення логотипу на кружки
Посуд з логотипом може виступати в якості пам'ятних сувенірів. Але все ж частіше її використовують за призначенням. Особливо це стосується склянок і кухлів. Тому нанесення логотипу на гуртки "Зевс-Принт" здійснює із застосуванням надійних технологій, які дозволяють створювати незмивні і зносостійкі зображення. Найбільш поширеними методами є сублімація і деколь.
У першому випадку використовуються кружки зі спеціальним покриттям для сублімації. Після нанесення зображення, фарби проникають в поверхневий шар вироби і стають його частиною. А при деколірованія надрукована картинка закріплюється на поверхні шляхом випалу вироби при високій температурі.
Печать на тарілках може здійснюватися і іншими методами, але тільки в тому випадку, якщо вироби будуть виконувати виключно естетичну функцію. Використовувати їх за прямим призначенням буде не можна. Зате подарунки з логотипом відмінно впишуться в інтер'єр і прикрасять робочі кабінети і індивідуальні зони в великомуСоздан 13 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100