Чайные и кофейные чашки с логотипом

Нанесение логотипа на чайные и кофейные пары в КиевеОдні з найскладніших предметів сувенірної продукції, якісно оформити які можуть тільки професіонали. «Керамо Світ» з готовністю візьметься за Ваше замовлення, гарантуючи чудовий результат. Чашки з логотипом компанії - інший рівень сувенірної продукції, якісно відрізняється від широко розповсюджених кухлів з фірмовою символікою або інших промо-сувенірів.
У чому складність виготовлення чашок з логотипом

Чашки, які входять до складу кавової або чайної пари, а може бути цілого набору на 2, 4 або 6 персон відрізняються своїми непередбачуваними формами. Це непросто циліндр правильної форми, зручний для здійснення друку на посуді. Це дуті форми, конічні, що звужуються догори, або увігнуті всередину - друк на таких поверхнях вимагає особливого навику, досвіду роботи і устаткування. Тому знайти в Києві компанію, яка зробить якісно друк логотипу на чашки досить складно. Не витрачайте час, телефонуйте нам прямо зараз.
Методи друку на чашках

Вибрати кавові або чайні чашки з покриттям для сублімації дуже складно. Це будуть дуже стандартизовані однотипні моделі. Щоб зберегти індивідуальність посуду з логотипом, крім сублімації «Керамо Світ» пропонує нанести зображення методом тамподруку або деколи.

У першому випадку гуртки з логотипом можна виготовити швидко і недорого. Другий метод підійде для нанесення на кружки, призначені для подарунків значущим персонам. Якість зображення, перенесене з допомогою деколи, відрізняється своєю чіткістю, яскравістю і довговічністю. Воно не зітреться і не вицвіте згодом, такі подарунки з логотипом компанії можна сміливо мити в посудомийній машині, не побоюючись за збереження фірмових знаків.
Де використовувати чашки з логотипом компанії

Чашки з логотипом компанії або цілі набори доречно тримати в прямо в офісі. При ділових нарадах або зустрічах з партнерами запропонувати напої в гуртках з фірмовою символікою дуже приємно і престижно. Особливо, якщо логотип нанесений не тільки на чайну або кавову пару, а на цілий сервіз - чашки, блюдця, чайник, кавник, молочницю. Встановлені в офісі і приймальні кулери варто оснастити стаканчиками з логотипом компанії. Це також підвищить лояльність відвідувачів і зміцнить корпоративний дух співробітників.

Також чашки можна підносити в якості подарунка постійним клієнтам і діловим партнерам. Це недешевий масовий продукт, тому його буде доречно дарувати навіть на значущі свята. Всі предмети упаковуються в подарункові коробки, які також додадуть статусність і презентабельний зовнішній вигляд сувеніру.Создан 13 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100