Стаканы с логотипом

Печать логотипа на стаканах в КиевеСкляні стакани з логотипом, стаканчики мої ... Сьогодні стільки багато подібної посуду, а якась незрозуміла туга за скляним склянках все ж є. Кілька років тому я їздила до друзів до Франції. Вони накрили приголомшливий стіл, потрясав він здоровою їжею, смачними стравами та традиційними ласощами. Потім, як і годиться, ми пили чай з французьким яблучним пирогом з місцевої пекарні. До слова скажу, що французи спочатку їдять, а потім п'ють чай. У сенсі, що до чаю не прийнято подавати щось, що-це те прийнято їсти всухом'ятку, насолоджуючись кожним шматочком, не запиваючи чаєм, так, як і власне кажучи, чай - є окреме насолоду смаком і ароматом.

Але не важливо. Важливим є те, що бездоганна посуд, столові прилади, аксесуари і скатертина були на висоті, а потім принесли чай - чай ​​в скляних стаканах з підстаканниками, як в поїздах в далекому дитинстві. Стало так тепло на душі чомусь, скляні стакани так сподобалися мені, можливо, щось навіяли, але я обов'язково коли-небудь теж придбаю комплект таких пам'ятних штучок.

Штучка на всі смаки і часи

 
Історія стаканов з логотипом, гранчака, зокрема, така заплутана ... Є багато відомих імен, історичних особистостей, по доданнях і розповідями бувалих, що відносяться до склянки, до його долі і таємниці. Але не будемо заглиблюватися в легенди, адже стакан, скляний і гранований - це і так звучить гордо. Стільки спогадів про газованій воді з автомата, компоту в їдальні, соку в магазині, пам'ятайте, в таких трикутних контейнерах продавали сік на розлив в склянках? Ой, прямо від спогадів стає трохи смішно і все ж гордо, гордо за те, що через терни до зірок, через роки в наші дні прийшов і залишився цей дивовижний предмет посуду - скляний стакан!

А наскільки це корисна річ. Можна показувати фокуси і жарти. Накрити картоном щільно - щільно наповнений водою стакан і перевернути його догори дном. Вода не виллється, якщо зробити все правильно. Можна занурити в наповнений склянку ложечку і побачити її надламане зображення. Ще прочитала, що скляні стакани, грановані, якщо наповнити водою рівно наполовину і поставити на одне ребро, то стакан стоятиме! Стаканы бачити уві сні - до здоров'я, пити з нього чисту воду, напій - до зустрічей з друзями, передавати склянки комусь - до суперечки з тим, кому передаєте скляні стакани. Загалом, не жартуйте навіть уві сні з таким гордим предметом. Склянки полюбилися нам давно і сьогодні не стали менш популярними. Вручати склянки з фірмовою символікою, з логотипом фірми, компанії стало хорошим тоном, бездоганною рекламою. Нещодавно я зайшла в крамницю, яка торгує предметами в стилі ретро, ​​з далекого минулого, прабабусиного штучками і дрібничками. Так і там знайшлися скляні стакани, звичайні і в підстаканниках. І не буду говорити про те, скільки коштує один такий предмет, але повірте мені - очі округляться, щелепу відвисне, це число з трьома нулями. Але, природно, так не скрізь, наприклад, у нас склянки не гірше, а ціна всім подобається.

сувенір надовго

Знаєте, а стаканы с логотипом ці так подобаються і вважаються таким стильним аксесуаром, що в дуже дорогому ресторані, відомому практично всім, подають чай в скляних стаканах з підстаканниками, правда в звичайних чи або в срібних - не знаю? Весь стиль закладу відповідає ретро темі, а відповідно, і посуд (скляні стакани) теж повинні і зобов'язані бути в стиль, не видавати роки технологій і відкриттів. Взагалі, смак напою стає навіть краще від того, що наливають його в певну тару, в стакани. З красивого посуду все смачніше, і чай, і кава, і компот. Відповідно, з склянок, так з примітними спогадами про дитинство, пити буде набагато смачніше, веселіше і приємніше всім. Склянками вимірюють господині цукор і борошно за рецептами, навіть в самих куховарських книгах вказують - стакан крупи, залити трьома склянками води ... Або на склянку ягід необхідно покласти дві склянки цукру. А це вже підвищує значущість склянок в кілька разів.Создан 19 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100