Термокружка, Кружка термос

Гравировка на уникальных термокружках в КиевеТермокружки все більш стають популярними в зв'язку з розвитком здорового способу життя в Україні. Їх беруть з собою в подорожі, використовують відпочинку і в поїздках. Так, що там говорити, на офісному столі термо кружки - частий «гість». Вони тримають тепло дуже добре, не обпалюють руки, адже мають подвійні стінки і щільно прилягає кришку. Нанесення логотипу на корпусі виконується методом лазерного гравірування. Різні модифікації кухлів у вигляді термоса дозволяють задовольнити навіть самого вимогливого клієнта. Мінімальний тираж з нанесенням - 100 шт.
Деякі мають власну картонну упаковку, яка спрощує процес дарування. Дизайн універсальний, оригінальний в стилі Хай тек, кольору чорні і срібло. Так само в наявності є термокружка з проводом для прикурювача в автомобіль. Тепер у Ваших клієнтів в авто завжди буде гарячий чай або кава, а логотип буде приємно нагадувати про фірму, яка подарувала цей чудовий сувенір.
Як чудово, що з кожним роком придумують розумники все більше корисних і дуже зручних штучок для життя. Починаючи від побутової техніки, такої, як пилосос або посудомийна машина, пральна машина або міксер, хлібопічка, пароварка, закінчуючи флешками, ноутбуками і навіть кружками. Саме, навіть звичайний предмет посуду - кружка термос, зміг зазнати колосальні зміни в області удосконалення. Ось згадайте, які бувають гуртки? Чайні, кавові, з різних матеріалів, це все зрозуміло, але гуртка може бути ще в вигляді флешки, брелка, може бути кухоль з підігріває підставкою, яка працює від комп'ютера або термокружка. Ось про останній давайте докладніше.
Реально круті моделі
Кружка термос може зберігати протягом декількох годин холод або тепло. Вона незамінна в багатьох життєвих обставинах. Наприклад, на відпочинку, в поході, в офісі або вдома, в школі, в інституті, в лікарнях, в автомобільних поїздках і подорожах і ще багато за яких обставин, в яких ми опиняємося за волею долі. У гуртки-термоса дуже стильний вигляд, її образ і поверхня дозволяє виготовлення будь-якого зображення, написи або гравіювання, передбачає нанесення логотипу компанії чи фірми, дає можливість установки петлі для зручності носіння гуртки термоса з логотипом, а ще у неї є спеціальне маленький отвір - клапан , для того, щоб можна було пити маленькими глотках не перериваючись на зупинку в автомобілі, на велосипеді, літаку чи поїзді, в русі, одним словом.
Такий винахід, як гуртка термос, полюбилося шанувальникам комфорту відразу і, думається мені, що назавжди. Судіть самі, якщо немає можливості підігрівати напої з певних обставин, а напої ці зрадницьки остигають, або випити їх швидко не виявилося можливості, то дуже неприємний казус може бути, негативні відчуття від того, що смак вмісту явно псується або ще що. А з появою гуртки - термоса все змінилося в нашому житті.
незамінна річ
Такого виду посуд стала незамінною для тих, хто часто в роз'їздах, хто не мислить свого життя без руху, хто має роботу, на якій складно приготувати або підігріти остиглий чай, наприклад, охоронці у торгових центрів або клінік, магазинів або продавці на вуличних лотках. Людина працює на вулиці, а якщо зима? Піти надовго не можна, а зігріти душу і тіло чайком завжди приємно. Мороз остудить будь-який гарячий напій в хвилину, а насолодиться гарячим чаєм, кавою, какао при температурі повітря нижче нуля хочеться завжди. Ось гуртки термоси і стануть в нагоді. Якщо Ви маєте ціле приватне охоронне агентство або володієте мережею вуличної торгівлі, то не полінуйтеся подбати про своїх співробітників, купіть їм усім оптом гуртки термос. Вони це оцінять і працювати будуть уважніше, без перерви на чай - їм приємно, а Вам вигідно! Ще багатьом сьогодні полюбилися поїздки на гірськолижні курорти, автотуризм, різні піші походи і зимовий спорт, так чому б не мати таку кружку термос і відпочинку? А якщо Ви дуже велика розумниця, і всюди берете з собою діточок, то кружка термос врятує життя і настрій в будь-яких ситуаціях. Дитяче харчування не повинно остигати і бути прохолодним, це питання роботи шлунка дитини і проблем пов'язаних з ним же. Тому, теплоту молока може зберегти тільки такий предмет посуду, як кружка. Навіть елементарна поїздка в магазин не стане жахливою через клопоту з підігрівом їжі для малюка. Подарувати такий подарунок, як гуртки термос, клієнту - бездоганне і правильне рішення.
Дуже стильно, а головне не банально, несподівано і практично, приємно і сучасно. Запасіться кухлем термосом, нанесіть на неї в обов'язковому порядку логотип компанії або фірми, підприємства або організації, оформіть подарунок в красиву і, природно, фірмову упаковку, яку можна і потрібно замовити теж у нас, і піднесіть такий сувенір шановним і коханим клієнтам, спонсорам, колегам і співробітникам. Наскільки приємний такий презент їм, настільки корисний він буде і Вам. В тому сенсі, що гуртка термос з логотипом фірми завжди нагадає клієнтам про те, хто саме подбав про них, хто саме вручив таку корисну річ, хто саме здатний продумати все до дрібниць, проявити турботу, а відповідно, хто саме надійний, йде в ногу згодом і бездоганний в питаннях бізнесу! Так приємно і не дуже помітно для оточуючих логотип на гуртку термос перетвориться в ненав'язливу рекламу, а сама гуртка - термос перетвориться з подарунка в союзника. Тому що буде працювати на Ваш прибуток уже без Вашої участі. Нагадувати і підказувати клієнтам про те, що є така чудова компанія, організація, яка одного разу здивувала приємним чином і подарувала чудовий предмет - кухоль, та не просту, а термос!Создан 19 мар 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100