Кружки с подогревом

  Гуртки з підігрівом - продовж собі ранок! Я ось подумала про те, що ми схильні завжди до якихось роздумів, пов'язаних з продовженням того, що нам подобається. Ми бажаємо продовжити відпустку в останні дні, лежимо на пляжі і думаємо про те, що ось так би ще тиждень, ну або хоч пару днів повалятися, а потім вже і гори згортати бігти знову, ми думаємо про продовження задоволення поспати, коли будильник лунати в шостій ранку із закликом до підйому. А як би було чудово, якби ще годинку, ще двадцять хвилин він мовчав, і ми могли продовжити спати під теплою ковдрою.
 


Ми так часто хочемо продовжити щасливі моменти, такі, як насолода першим поцілунком, ніжний трепет першого побачення, сміх дітей, радість від їх народження, нам приємно обіймати кохану людину, нам хочеться дивитися на зірки або захід, насолоджуватися масажем в спа центрах. Що ж ще ми хочемо продовжити, що ще нам подобається? Коли хтось дуже улюблений їде, і ми прощаємося з ним, нехай і ненадовго, ми все ж хочемо продовжити хвилини спільного перебування, останньої чашки чаю перед відльотом, подивитися ще раз йому в очі, сказати щось приємне і важливе, але кожен раз забуваємо що. А, можливо, просто не можемо впоратися з емоціями, боїмося виглядати слабкими або соромимося висловити свої почуття. Це - про вічне, про головне, про нас, про почуття і любові. Але в будні, сірі чи вони чи ні, у нас теж є маленькі приємності, які ми також схильні бажати продовжити. Наприклад, славні моменти, пов'язані зі споживанням чаю або кави.

Тепло і турбота без перерви на обід і вечерю

 
Що тут продовжити, запитаєте Ви мене? Продовжити теплоту напою, його аромат, смак, насолода гарячим чаєм в холодні дні і вечори. Буває, засидишся на роботі, темно за вікном і на душі, холодно на серці і в офісі. Будинки рідні, діти, пес не гуляв, а Ви тут, завал, справи, терміни підтискають. Але в цьому темному царстві є промінчик, який здатний трохи скрасити Ваше сумний стан і положення. Цей секрет називається - гуртки з підігрівом. Ось це так. Зв'язок тут, гуртки з підігрівом і тепло в душі, хто не зрозумів ще, глибока. Значить, починаємо здалеку. Сидіти в офісі ночами-вечорами одному якось тоскно і нудно, хоч заробітку - тобто, але вона ж не гріє. Ось, природне бажання попити чайку або кави і наздоганяє нас, як завжди. Йдемо, робимо, наливаємо і заварюємо. Принесли, насолодилися першим ковтком гарячого або теплого чаю. Життя вже не така сумна, робота вже не така об'ємна і нудна. А якщо ще й чай-кава смачний, улюблений, ... якісний Але кляті розрахунки і перерахунки відволікають на п'ять або п'ятнадцять хвилин, то одне забув, то інше лежить в іншому кабінеті. Чай - то наш і остигає миттєво. Пити незрозумілу рідину прохолодною температури не дуже приємно і не дуже смачно. Ось будинку б, зараз, улюблена налила іншого, свіжого і гарячого, зігріла б своїм поглядом і посмішкою, а тут ... Хто подбає? Гуртки з підігрівом!

корисний предмет

Це такий корисний предмет, який здатний підтримувати температуру напою в певному режимі і не давати йому по-зрадницькому остигати, навіть, якщо Ви зайняті розрахунками і важливими справами. Гуртки з підігрівом можуть зігріти теплом напою в найхолодніший день зими і не дати раскиснуть вечорами в офісі під час цейтноту. Природно, продовжити тепло напою, чаю або кави, можна не тільки вечорами, але і протягом всього робочого дня, навіть вдома або в дорозі. Зазвичай, гуртки з підігрівом працюють за допомогою USB кабелю, який підключається до комп'ютера і гріє чай скільки душі завгодно. Є гуртки з підігрівом на спеціальних підставках, які покликані служити для підтримки певної температури напоїв. Вони можуть бути і зі спеціальним віконцем - табло, де показується температура напою або рівень наповненості гуртки рідиною. Така штучка рятує завжди. Варто тільки підключити її до незамінним помічникові в роботі - комп'ютера і все, теплота і турбота працює без перерви на обід і вечерю. Отже, один з рецептів продовження задоволення на робочому місці знайдений - гуртки з підігрівом, тепер можна не відкладати на завтра те, що можна зробити і сьогодні. Оскільки, домашній затишок нічого не замінить, не будемо і намагатися створювати його в офісі. Але то тепло, що нагадує турботу улюблених, можна перенести на робоче місце за допомогою кухлів з USB підігрівом. Все ж таки не забувайте про те, що ніжний погляд і поцілунок при зустрічі, сміх дітей і виляння хвостом - дуже важливі як для Вас, так і для тих, хто чекає вдома!Создан 31 мар 2016 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100