Стеклянные чашки с логотипом

Печать на матовом стекле в КиевеСувенірні Чашки з логотипом стали, мабуть, найпоширенішим і вже традиційним корпоративним сувеніром. Ними заохочують відзначилися працівників, їх роздають на промо-акціях. Однак мало купити сувенірні кружки оптом, важливо вибрати відповідну модель: звертають на себе увагу і виражає концепцію вашого бізнесу.
Оптові пропозиції сувенірних кухлів в «Керамо Світ»

Однією з новинок нашого каталогу є сувенірні кружки з обертовими елементами. Ми звикли, що логотип наноситься на поверхнях фарбою. А ось що обертається пластикова фігурка - вже інший, нетривіальний рекламний хід.

У каталозі ви знайдете моделі з кришками - відмінний подарунок для тих, хто прагне поїсти гарячого на перерві.

«Керамо Світ» пропонує сувенірні кружки оптом з кераміки і скла. Ніякого пластику й інших неекологічних матеріалів.

    
Керамічні сувенірні кружки з логотипом довго зберігають тепло гарячих напоїв. Кераміка остигає набагато повільніше скла, тому керамічний посуд стане відмінним подарунком для любителів «поганяти чаї». Крім того, кераміка надає широкі можливості для друку фотографій, картинок, поздоровлень і побажань, ну, і, зрозуміло, логотипів. У каталозі «Керамо Світ» ви знайдете як кольорові, так і білі кружки під нанесення логотипів. Так що можна замовити сувенірні кружки у фірмових кольорах вашої компанії.
   
 
Скляні сувенірні кружки - вишукані і неймовірно стильні, підкреслять хороший смак того, хто вручає такий подарунок. До того ж через прозоре скло можна милуватися насиченим кольором чаю. В силу своєї більш високої, ніж у кераміки, ціни, скляні кружки рідше використовуються в якості промо сувенірів. Як правило, такі сувенірні кружки купують оптом в подарунок постійним клієнтам або для роздачі на особливо значимі події (наприклад, на відкритті нової філії).Создан 22 апр 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100