Печать на кружках
Друк на сувенірних предметах часто замовляється з метою підкреслити свій індивідуальний або корпоративний стиль. Сучасні технології нанесення друку, що дозволяють проводити друк на кружках - це шовкотрафаретний і друк сублімації, за допомогою яких вдається реалізувати будь-які ідеї замовника. Найчастіше клієнтами замовляються вироби з використанням наступних стилістичних рішень:


Способи друку на кружках

Нанесення друку на гуртки дозволяє зробити виріб індивідуальним і стильним, а визначення кількості тиражу (від 1 шт.) Робить можливим виготовлення, як особистої посуду, так і корпоративного рішення для персоналу. Надзвичайною популярністю користуються іменні та подарункові гуртки, а також сувенірна продукція. При цьому дизайн виробу, в залежності від цілей, які ви перед собою ставите, може значно відрізнятися.

Крім оформлення печаткою зовнішньої частини виробу нерідко замовляється друк на внутрішній стороні гуртки, яка дозволяє створити додатковий візуальний ефект, на окрему увагу заслуговують чашки, виконані з використанням термочутливих фарб.

Різноманітність стилістичних прийомів при виробництві друку на чашках просто не знає кордонів.
вартість
Друк на кружках

 
Всі види друку ви можете замовити в друкарні повного циклу. Нам під силу здійснити не тільки оперативну друк будь-якої кількості примірників, а й:

    
розробити стилістичну концепцію вироби і створити макет;
    
запропонувати найбільш привабливі прийоми з оформлення виробів;
    
виконати доставку будь-якої кількості товарів прямо на вашу адресу.

Різноманітність моделей посуду для друку не знає кордонів, адже наші клієнти можуть вибрати як великі кружки (до 500 мл), так і вироби скромного розміру. Форма кухлів також може відрізнятися.

Ціну тиражу тієї чи іншої кількості кухлів ви знайдете на цій сторінці, ми ж гарантуємо вам, що виготовлення поліграфічної продукції буде вироблено нами швидко і якісно. Телефонуйте нам і ви залишитеся задоволені результатом.

Щоб замовити друк на кружках, скористайтеся формою.Создан 05 авг 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100