Друк фото на кружках

Цим обумовлена ​​популярність послуги друку фото на кружках, що надається компанією «Керамо Світ» в Києві.



Одним з найбільш поширених предметів для нанесення різноманітних зображень є посуд. Цим обумовлена ​​популярність послуги друку фото на кружках, що надається компанією «Керамо Світ» в Києві. Компанія пропонує широкий вибір посуду для нанесення. У той же час ми працюємо і з посудом замовника.

Продаєте сувенірну продукцію або займаєтеся туристичним бізнесом? Бажаєте, щоб фото вашого підприємства було зображено на посуді? Пропонуємо ефективне і доступне рішення цих задач - друк на кружках. Для нанесення зображення або фото використовується метод деколи (за допомогою випалу при високій температурі).

Чи плануєте скористатися послугою, використовуючи свій посуд? Просто надайте зразок! Наші співробітники підберуть необхідну температуру, щоб отримати картинку бездоганної якості.
Вісім причин замовити друк фотографій на гуртках в студії «Хотколорс»

    
Простий алгоритм співпраці: вибір артикулу необхідного вироби в каталозі, відправка фотографії або тексту, передоплата, отримання макета. У будь-який момент можна поставити запитання досвідченому консультанту.
    
Швидка робота. Терміни реалізації проекту варіюються в межах 3-7 діб. Точний час визначається договором і залежить від тиражу і завантаженості виробництва.
    
Широкі можливості для вибору: можливий друк на кружках стандартного типу (з каталогу) або посуді, що надається клієнтами.
    
Зручні варіанти доставки і оплати. Платіть за послуги готівкою, банківськими картами або електронними грошима.
    
Посуд престижного бренду Wilmax. Для нанесення зображення пропонується порцеляновий посуд, що володіє жаростійкість і підвищеною стійкістю до ударних навантажень. Вибирайте моделі різноманітних обсягів і форм в каталозі.
    
Гнучка цінова політика. Вартість формується виходячи з параметрів зображення. Передбачені знижки, які залежать від суми зробленого замовлення.
    
Бездоганний сервіс, максимум уваги клієнтам. При необхідності потенційні замовники отримують необхідні консультації по телефону або за допомогою онлайн-форми.
    
Послуги фотодизайнера: реставрація, монтаж, корекція кольору, ретуш та т. Д. Для поліпшення якості зображення картинка може бути оброблена фахівцем студії.



Создан 14 авг 2016



Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100