Друк на тарілках

Компанія «Керамо Світ» пропонує послугу нанесення друку на тарілку.Нанесення друку на тарілку - відмінна ідея для подарунка. Порадуйте друзів, родичів, колег красивою і корисною річчю. Барвисте зображення - це привід для спогадів про подорожі, приємні події, дорогих людей.

Оригінальну тарілку з фото можна використовувати і в якості предмета декору. У цьому випадку основні кольори зображення повинні відповідати загальній концепції інтер'єру.

Забавні фото на тарілці обов'язково сподобаються малюкам. Тим більше, якщо у дитини поганий апетит, така цікава картинка послужить для нього додатковим стимулом. Перетворити процес прийому їжі в цікаву гру - це просто.

Власники кафе, ресторанів та інших підприємств громадського харчування охоче замовляють нанесення логотипу компанії на посуд. Це є одним з кращих способів підвищити впізнаваність бренду.
Фото на тарілці: технологія

Ми використовуємо прогресивний метод, який носить назву «гаряча деколь». Цей спосіб нанесення включає в себе кілька етапів:

    
обробку фотографії дизайнером;
    
друк на гумованою папері з використанням керамічного тонера і спеціального принтера;
    
покриття малюнка лаком;
    
висихання;
    
переклад зображення на посуд.

На заключному етапі відбувається сушка в муфельній печі. Тривалість цього процесу складає близько 20 годин.

В результаті такої обробки фото на тарілці знаходить стійкість і довговічність. Воно здатне легко переносити часте миття, в тому числі машинне, вплив засобів побутової хімії та гарячої їжі. При цьому яскравість фарб залишається незмінною протягом довгого часу.
Чому варто замовити фото на тарілці у нас?

Компанія «Хотколорс» використовує не тільки прогресивну технологію, але і якісні матеріали. Вони абсолютно нешкідливі для здоров'я людини і відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам. Посуд з нанесеним на неї зображенням не виділяє ніяких токсичних речовин; її без побоювання можна використовувати і дорослим, і дітям.

Стабільність і довговічність фото і логотипів гарантована при використанні тарілок марки Wilmax. Ця добротна посуд відрізняється ціновою доступністю, тому наші клієнти отримують вироби високої якості без зайвих витрат.

Ми працюємо швидко і злагоджено: термін виконання замовлення становить від 3 до 7 днів. Час виконання залежить від обсягу партії і від ступеня нашої завантаженості роботою.

Додаткові переваги співпраці з «Кенрамо Світ»:

    
прозоре ціноутворення;
    
швидке оформлення замовлення;
    
оперативна доставка;
    
можливість вибрати найбільш зручний спосіб оплати.

Ви можете вивчити асортимент готових фото на тарілку, представлений в нашому каталозі. Якщо вам потрібно замовити нанесення будь-якого певного зображення, наш фотодизайнер обробить його належним чином. Він може відреставрувати знімок, замінити фон, виконати корекцію кольору, ретуш та інші професійні маніпуляціїСоздан 14 авг 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100