Нанесення логотипів і фото на посуд
Для нанесення логотипів і фото на кераміку ми використовуємо метод гарячої деколи, коли порцеляновий посуд з нанесеним зображенням піддається нагріву до 750-850 градусів в спеціальних муфельних печах. В результаті керамічні фарби зображення не просто приклеюються до фарфору, як при більш дешевих методах нанесення, а утворюють з глазур'ю кераміки одне ціле. Ось чому логотип або фото на посуді, нанесені «Керамо Світ», не зникнуть при першій мийці в посудомийній машині, не вицвітуть на сонці і ніколи не подряпаються.

Так, це трохи дорожче, ніж наповнила наш ринок посуд з недовговічним сублімаційним нанесенням картинки. Але наші роботи того варті!

Після тривалих випробувань зразків посуду від різних виробників ми зупинилися на марці , якій і рекомендуємо скористатися як найкращою в співвідношенні «ціна - якість». При високій якості, шикарному зовнішньому вигляді, широкому асортименті і середньої цінової категорії ТІЛЬКИ НА ЦІЙ ПОСУДІ ми можемо гарантувати стабільну якість наносяться логотипів або фото. Запевняємо, її не соромно піднести в подарунок або сервірувати їй ресторан.

 
ВИ САМІ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ, КУПИТИ І ПРИВЕЗТИ НАМ НЕОБХІДНИЙ АСОРТИМЕНТ посуду (АДРЕСА ПОСТАЧАЛЬНИКА У ПЕРШІЙ ЗАСЛАННІ) АБО ДОРУЧИТИ ЗАКУПІВЛЮ НАМ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ОПЛАТИ.

 

ВАРТІСТЬ РОБОТИ з нанесення логотипів АБО ФОТО НА ПОСУД - ВІД 100. / ШТ. ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 1 ШТ. ОКРЕМО ОПЛАЧУЄТЬСЯ РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ (У ВИПАДКУ НЕОБХІДНОСТІ).

 
Сьогодні кожне пристойний заклад користується таким рекламним інструментом, як логотип на посуді. «Керамо Світ» із задоволенням допоможе виділити ваш ресторан або компанію серед інших.

Логотип або фото на посуді - це, безумовно, родзинка, яка надає шик закладу, піднімає його престиж і робить більш впізнаваним серед відвідувачів.

Фірмові написи, зображення можна нанести як на весь сервіз, так і на окремі порцелянові столові прибори, які призначені для VIP-гостей.

Зверніть увагу, що кожен логотип або фото на посуді, виготовлений в, проявляє стійкість по відношенню до агресивного впливу хімічних речовин і перепаду температур. Таку продукцію можна буде спокійно мити. Ніяких неприємних наслідків для нанесеного малюнка не буде.

Поспішайте зробити замовлення! При виникненні будь-яких питань ми будемо раді допомогти. Зв'яжіться з нами вже сьогодні!
Якісне нанесення корпоративної символіки

Безумовно, обов'язковим атрибутом сучасного підприємства, будь то маленька компанія або велика організація, є корпоративна символіка. Її розміщують на попільничках, годинах. Вже давно звичною справою стали подарунки з логотипом контрагентам або співробітникам до свят або ювілеїв. Це піднімає престиж підприємства в очах оточуючих і говорить про серйозність бізнесу.

Деякі замовники йдуть по шляху здешевлення сувенірів і вибирають сублімаційний метод розміщення логотипу або фото на посуді, але через деякий час картинка на гуртку блякне, а через кілька мийок взагалі зникає. Це удар по репутації того, хто дарував такий сувенір! Ми пропонуємо трохи дорожчий, але воістину вічний подарунок. Тому, що він завдано методом гарячого деколи. За нього Вам не буде соромно!Создан 14 авг 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100