Печать на керамике и фарфоре

Друк на футболках, пивних гуртках, тарілках, друк на керамічній плитці Шовкографія (трафаретний друк)Дозволяє домагатися високого дозволу при великій товщині шару фарби. Застосовуючи цей метод нанесення, зображення виходить чітким, барвистим, яскравим, більш насиченим. Дозволяє друкувати світлими фарбами по темному матеріалу. Можливий друк на певних гуртках, тарілках, предметах одягу - плоских, циліндричних, об'ємних виробах, виготовлених з будь-якого матеріалу - від тканини до кераміки.
Тамподрук

Дозволяє наносити зображення на нерівну поверхню, що має рельєф. Наноситься зображення зі спеціального плоского кліше за допомогою м'якої силіконової гуми певної форми (тампона). Тамподрук дає можливість нанести логотип або малюнок на пластик, скло, метал, дерево. Найпоширеніші вироби, для яких застосовується тамподрук - це ручки, олівці, брелоки, ялинкові іграшки, запальнички. Можливий друк на плитці, також широко поширена друк на кружках.
Термотрансфер (термоперенос)

Процес нанесення зображення дуже простий, однак відбувається він при використанні професійного обладнання. Термоперенос дозволяє здійснювати друк на футболках, гуртках та інших сувенірних виробах. По-перше, зображення наноситься на спеціальний папір за допомогою лазерного принтера, плоттера або методом шовкографії. По-друге, за допомогою термопресса при певних температурі і тиску зображення наноситься на виріб. Плюс цього методу в тому, що він дозволяє виготовляти сувенірну продукцію малими тиражами, мінус - необхідно виготовлення дорогого трафарету. Однак друк на гуртку, виконана методом термопереноса, виглядає дуже ефектно.

У нашій компанії ви можете замовити друк на кружках

Термоперенос на кераміку
Деколи

За допомогою даного методу можливий друк на керамічній плитці, виробах з порцеляни і скла. Друк на плитці і іншої продукції даним методом здійснюється наступним чином: спочатку зображення друкується шовкографією спеціальними декольнимі фарбами на гумованою папері. Отримані відбитки покриваються захисним лаком. Потім зображення вручну з паперу переноситься на виріб. Потім виріб поміщається в піч і запікається при певній температурі протягом тривалого часу. Лак, яким покрито зображення, при випалюванні вигорає, а фарба фактично вплавляется в поверхню виробу.

Метод деколь дозволяє наносити зображення на нерівну поверхню - на ручку і внутрішню частину кухлів, також можливий друк на керамічній плитці з рельєфною поверхнею.
Матеріали для якісного термопереносу

Друк на кераміці або нанесення логотипу на сувенірні вироби методом термопереноса є простим і надійним способом виготовлення рекламної продукції з фірмовою символікою. Сьогодні багато виробників сувенірів готові запропонувати друк на тарілках або створення іншої подібної продукції, однак наші пропозиції Вас, напевно, зацікавлять - ми працюємо якісно, ​​швидко і випускаємо недорогу продукцію.

Маючи всі матеріали для виконання термопереносу, ми можемо запропонувати максимальний набір послуг, включаючи друк на кружках в Москві з доставкою сувенірів в будь-який регіон будь-яким тиражем. Ви можете замовити у нас не тільки нанесення логотипів, а й виробництво інших рекламних і корпоративних сувенірів.

Нашими клієнтами є великі організації і приватні особи, що займаються сувенірної та рекламною продукцією, тому що використовується метод друку на тарілках вже пройшов випробування часом і отримав тільки позитивні відгуки від багатьох клієнтів.
Найважливішим властивістю представлених в каталозі виробів є їх унікальність, а також можливість виготовлення сувенірів з печаткою (керамічна плитка, гуртки, футболки і т.д.) в одиничних екземплярах. Завдяки новітній технології, зображення на сувенірах мають високу контрастність і чіткість.

Застосування перевірених матеріалів і сучасного обладнання дає хорошу стійкість друку на керамічній плитці, гуртках, інших виробах до впливу навколишнього середовища. Компанія співпрацює з кращими виробниками продукції під нанесення логотипу. Друк на певних і звичайних гуртках, представлених в нашому асортименті - це метод, що використовується для виготовлення сувенірів в багатьох країнах світу.

Сублімація - популярна і перспективна технологія друку на футболках, гуртках та інших предметах, придатних для того, щоб стати сувенірною продукцією. Замовляючи у нас друк на чайній або на пивному кухлі, Ви отримаєте відмінні сувеніри або вироби для побутового застосування.
тиснення

Дає можливість зробити рельєфне зображення на різних матеріалах. Найчастіше тисненням обробляють шкіру, папір, картон. За допомогою даного методу можливе нанесення зображень на портмоне і щоденники зі шкіри або шкірозамінника, на папки, візитниці. Види тиснення - тиснення фольгою, блинтовое тиснення і конгревне тиснення.
Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання дозволяє наносити зображення на будь-які матеріали, причому без дотику з їх поверхнею. Плюс цього методу в тому, що поверхня не треба готувати. За допомогою різних видів лазерного гравірування можна отримати як контури зображення, так і його точну, «фотографічну» копію. Лазером можна виділити гострі кути, нанести малюнки будь-якої щільності. Більш того, зображення, нанесене лазером, довговічне і стійко. Таким чином, за допомогою лазера можливий друк на керамічній плитці, гуртках, тарілках, дерев'яних виробах практично будь-яких зображень і написів.
Офсетний друк

Офсетний метод друку оптимальний для виготовлення друкарської продукції великих і середніх тиражів. Застосовується як для малоформатної, так і для більш якісного друку. Офсет використовується для друку повнокольорового листової або многостраничной ілюстрованої поліграфічної продукції. Цей спосіб друку розширює поліграфічні можливості: він дозволяє виконувати якісну повнокольоровий друк металізованими фарбами. Високий рівень автоматизації дозволяє виконати навіть найскладніші поліграфічні роботи за короткі терміни, зберігаючи при цьому високий рівень якості офсетного друку.

Ви хочете замовити друк на плитці, пивних гуртках, футболках чи інших виробах? Компанія завжди до ваших послуг! Найякіснішу і оперативну друк на кружках Києві здійснює саме в нашій компанії!Создан 14 авг 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100