Брендирование посуды

Нанесение логотипов и надписей на посуду в КиевеПредставницький подарунок на увазі представницького дарувальника. Рівень вашого подарунка клієнтові і партнерові відображає значимість і стабільність вашої компанії, а також підкреслює вашу уважність, продуманість і витонченість.

Елегантні чайні та кавові пари, представлені в каталозі рекламно-сувенірної компанії «Твій Дизайн», виготовлені з високоякісної кераміки та порцеляни. За допомогою спеціальних методів нанесення логотипу: деколь або друку, ми допоможемо вам персоналізувати будь-яку обрану з каталогу чайну або кавову пару. Нанесення логотипу проводиться окремо на чашку і тарілку.

Подарована вами стильна кавова або чайна пара з логотипом компанії залишить найтепліші та найприємніші спогади у ваших клієнтів і партнерів, адже немає нічого кращого, ніж розслабитися з чашкою гарячого і ароматного чаю, шоколаду або кави під час важкого робочого дня. Крім того, чашки з логотипом на замовлення стануть і прекрасним сувеніром, який нагадає про ту чи іншу подію або місці (наприклад, музеї або театрі). Купувати чайні пари найкраще оптом - так ви заощадите досить пристойну суму і вирішите питання сувенірів до будь-якого випадку надовго. Плюс чашок з логотипом на замовлення, перш за все, полягає в унікальності цих виробів, а також в тому, що за допомогою посуду з нанесенням ви успішно сформуєте свій корпоративний стиль. Зробіть крок далі від звичних ручок і блокнотів, ввірвіться в домашнє життя ваших адресатів - клієнтів і партнерів - за допомогою сувенірних чашок, які щодня вранці будуть нагадувати про вашу компанію. Наш каталог пропонує найрізноманітніші чайні пари оптом різних кольорів і розмірів, виконані з різних матеріалів. На усі товари можливе нанесення логотипу тими методами, які підходять для конкретного матеріалу.

 


Создан 17 сен 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100