Деколь на стикле и кирамике

Нанесение изображений на чашки, кружки, тареллки, кувшины, заварники, бокалы, рюмкиДеколірованіе - найпоширеніший спосіб нанесення зображення на керамічну і скляний посуд. Необхідна зображення спеціальними неорганічними фарбами за допомогою шовкографії наноситься на трафарет-наклейку, потім під водою наклеюється на виріб і висихає при кімнатній температурі. Подібним чином здійснюється деколь на тарілки, попільнички, кружки, чайні та кавові пари, а також інші скляні або керамічні вироби. Далі виріб поміщається в муфтельную піч і обпалюється при температурі 600-800 С. Нанесене зображення проникає в матеріал основи і запікається в ньому, тому будь-яке зображення, нанесення деколі, що не зітреться і не вицвіте протягом всього терміну служби гуртки, склянки, попільнички або тарілки . Нанесення логотипу на посуд деколірованія відрізняється від тамподруку тим, що дозволяє наносити зображення навіть на сильно викривлені поверхні.

Деколірованіе посуду - дуже складний і трудомісткий процес, що вимагає високої кваліфікації і уваги. Якщо при переносі зображення на поверхню використовується деколь, необхідно дуже точно перевести зображення-трафарет на виріб, розгладити його, не допустити потрапляння вологи і бульбашок повітря під наклейку, так як при випалюванні будь-які неточності можуть призвести до деформації зображення, утворення темних плям і розривів на малюнку.

Для деколірованія завжди використовується посуд найкращої якості. Це пов'язано з тим, що при деколірованіе гуртки або чайної пари низької якості під впливом високих температур, виріб може втратити колір або просто розбитися в печі. Перед випалюванням всього замовлення завжди обпалюють пробну партію посуду, так як скло і кераміка різних виробників по-різному реагують на високу температуру.

До переваг деколірованія можна віднести високу стійкість нанесеного зображення до зовнішніх впливів, до недоліків - неможливість нанесення повнокольорового зображення на замовлення і можливе розбіжність по колірній палітрі до 20%, що також пов'язано з впливом на зображення високої температури.

У компанії «Керамо МИР» за допомогою деколірованія виконується нанесення зображення на керамічну і скляний посуд. Ви можете замовити деколь на кружках, тарілках або на іншому посуді.

Кілька фактів про деколи:

    
фарби, якими проводиться деколірованіе, діляться на порцелянові й скляні; крім того, нанесення малюнка також залежить від типу матеріалу, з якого виготовлена ​​посуд;
    
деколь ділиться на суху і зсувну. Зсувні деколь використовується при декоруванні посуду, назвою зобов'язана принципом дії: перекладне зображення замочується, а потім при нанесенні з-під нього витягується підкладка. Суха ж деколь на увазі натискання на підкладку;
    
крім прикраси посуду, деколь використовується при нейл-арте (зсувні деколь) і в перекладних картинках (суха);
    
для сухої деколи зображення повинно бути дзеркально відображено.Создан 17 сен 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100