Печать на кружках

Заказать круждки с логотипом компании.В даному розділі каталогу від "Керамо Світ" представлені кужки під нанесення логотипу. Гуртки з нанесенням логотипу користуються великою популярністю в якості рекламних сувенірів, тому що будь-яка людина протягом дня багаторазово нею користується.
Тому вони стали прекрасним рекламним інструментом, тому що за допомогою деколірованія можна зробити прекрасну повнокольоровий друк на них. Кружки з логотипом не залишаться непоміченими. Часто керівництво компанії замовляє їх для співробітників, щоб підкреслити корпоративний стиль компанії, а також для переговорних кімнат. Адже враження від компанії створюється в дрібницях і приємно, коли в процесі переговорів чай ​​або кава буде подано в рекламних гуртках з логотипом компанії.


Друк на кружках

У нашій компанії "Керамо світ" ви можете замовити друк і нанесення логотипу на кружки за допомогою тамподруку, деколірованія, цифрового друку або сублімації.

До переваг таких сувенірів, нанесення на які виконано за допомогою тамподруку слід віднести низьку вартість нанесення при невеликих тиражах, дотримання пантонних квітів в логотипі. Максимальний розмір друку на кружках тамподруком не може перевищувати 0,6 від діаметра, тому за допомогою тамподруку можна виконати круговий нанесення.

 
Деколірованіе - більш дорогий спосіб брендування скляних поверхонь. Деколи вигідно робити при великих тиражах від 200 штук, при великій кількості квітів, тому що деколірованіе дозволяє наносити навіть високоякісні повнокольорові зображення навіть в пантонних кольорах.

Якщо ж вам потрібно зробити зовсім невеликий тираж від 1 до 50 штук з повнокольоровим зображенням або ж дотримання пантонних квітів не є обов'язковою умовою, то ми рекомендуємо вам скористатися сублімацією на гуртки. При друку логотипу на гуртки шляхом сублімації можна виконати нанесення повнокольорового кругового зображення в найкоротші терміни і за мінімальні гроші.

Ви можете замовити продукцію на нашу каталогу Використовуючи Форму замовлення на нашому сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами. Наші менеджери оперативно підберуть вам відповідні моделі за Вашими вимогами і розрахують вартість друку продукції.Создан 22 окт 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100