Термокружки с гравировкой
Останнім часом термокружки з логотипом все більш і більш набирають свою популярність в якості рекламних сувенірів. Це пов'язано з тим, що все більша кількість людей стали добиратися на роботу в автомобілях, тому приємно в пробці випити гарячого чаю і кави. Чашкидля авто з підігрівом стануть прекрасним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам і людина, яка отримала такий подарунок не раз згадає вас і вашу компанію добрим словом, що неодмінно створить позитивний імідж і вам, і вашій фірмі.

В цьому розділі каталогу "Керамо СВІТ" ми зібрали дорожні гуртки під нанесення, гуртки для авто з підігрівом. Вся продукція, представлена ​​в даному розділі знаходяться на складі в Києві, поставляються в найкоротші терміни від 2 робочих днів і ідеально підійдуть під нанесення на них логотипу. У нас ви можете купити термокружки оптом в Києві, по Які розрізняються дизайну, кольором, ємності і функціоналу.
 
У нашій компанії ви можете також здійснити нанесення логотипу на термокружки.

ЧАШКИ ДЛЯ АВТО З ЛОГОТИПОМ

Зазвичай логотип на дорожні гуртки наноситься за допомогою тамподруку або лазерного гравіювання, в залежності від матеріалу.

Ви можете замовити гуртки для авто, дорожні чашки, друк на Термокружки на нашу каталогу Використовуючи Форму замовлення на нашому сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами. Наші менеджери оперативно підберуть вам відповідні моделі за Вашими вимогами і розрахують вартість нанесення логотипу на продукцію.Создан 22 окт 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100