Свіже рішення: 6 способів зробити предмети декору зі звичайної чашки
Звичайна чашка для чаю, на перший погляд, - це тривіальний предмет, у якого є одна, найголовніша функція. Але творчі особистості у всьому знайдуть простір для експериментів. Ця галерея - для всіх, хто знаходиться в пошуку оригінальних ідей, в ній ми зібрали 36 неймовірних ідей по створенню предметів декору з чайних чашок.

Креативні таланти роблять з них новий посуд і зручні пристосування для рукоділля, світильники і годинник, вази для квітів і ємності для зберігання прикрас. А окрема тема - чашки як свічники, і тут ви побачите детальний міні-курс про те, як зробити свічку в чашці своїми руками.

Об'єктами для такої творчості можуть стати: чашки, що залишилися від сервізу, вінтажна посуд, фарфорові і скляні чашки, а також блюдця до них.

Ви ще вважаєте, що з чашок можна тільки пити чай і каву? Подивіться нашу колекцію ідей, і ваші погляди на цей простий предмет розширяться до неймовірних меж!

__________________________
ідея №1: новий посуд з чашок

Гірка для солодощів; свічник, перетворений в «міні-острів»; годівниця для птахів. Крім чашок вам стане в нагоді й інша посуд - наприклад, блюдце, тарілка або молочник.

__________________________
ідея №2: игольница з чашки

Повний простір для фантазії + залишки від рукоділля.

__________________________
ідея №3: чашка як свічник

Головне правило - колір воску (стеарину) повинен гармоніювати з колірною гамою чашки. Наприклад, повторювати окремі відтінки малюнка. Або, навпаки, служити ефектним контрастом.

Нижче дивіться легкий міні-курс, як створити такий предмет.

Хочете бути з нами на зв'язку щодня? Ласкаво просимо на нашу Планету Натхнення Вконтакте! Загляньте, перегорніть! Подобається?

Приєднуйтесь і отримуйте натхнення кожен день!

__________________________
ідея №4: світильники з чашок

Найкраще для створення світильника з чашок підійде фарфор і скло. Отвори для проводу необхідно робити тільки круглим свердлом (краще спочатку поекспериментувати на чомусь простішому).

Просто приєднайте чашку (або комплект з них) до фурнітури найпростішого світильника і у вас готовий незвичайний предмет для інтер'єру. Якщо ви любите «складні конструкції» - додайте до чашкам ще й маленький чайничок. Подивіться 3 напрямки для творчості, а також наше керівництво «Чайна лампа за 1 годину».Создан 04 дек 2016Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100