Кружки с фото

Подарочная чашка или кружка с фото - недорогой и изящный сувенир Как з предмета повсякденного вжитку зробити пам'ятний і яскравий сувенір? Як привнести романтику в нашу швидкоплинне життя і назавжди залишити у своїй пам'яті її кращі моменти? Відповідь може бути напрочуд простий: все це можна зробити, якщо вчасно замовити кухоль з фотографією.

Традиційні фотоальбоми, звичайно, хороші. Але будемо чесні з собою: до улюблених фотографій в альбомі ми звертаємося тільки з нагоди візиту якихось рідкісних гостей або в хвилини особливого, ностальгічного настрою. Фото на папері жовтіють, рвуться, втрачають вигляд, а дорогі серцю спогади роками припадають пилом між практично не розкривається сторінками альбомів.

Ненабагато краща ситуація і з цифровими фотогалереями: надійність їх залишає бажати набагато кращого, а цінне зображення може бути несподівано втрачено через несправність носія.

кружка з фото графією любімойНо варто лише купити кружки з фотографією або чашку улюбленої - і при більш - менш дбайливого ставлення близький серцю образ зможе бути поруч з вами практично завжди: і під час чаювань, і при посиденьках перед телевізором, і на привалі під час походу на природу. Адже нанесене фото на подарункові гуртки або чашки не боїться ні високої температури, ні тертя. Барвники, що використовуються для нанесення зображень на поверхню гуртки, при всій своїй безпеці не втрачають яскравості з плином часу. А сама в майбутньому ексклюзивна кружка з зображенням виконується з товстого і міцного керамічного матеріалу, який цілком може винести навіть невеликі удари без виникнення сколів і тріщин.


У Києві придбати прикольні кружки з фото найпростіше в сувенірній крамниці «Керамо Світ». Найближчі до нас станції метро: Бульвар Дмитра Донського, Аннино, Вулиця Академіка Янгеля, Празька, Південна, Чертанівський. Саме у нас можна знайти надзвичайно широкий асортимент і великий тираж дитячих, оригінальних, керамічних, чайних, кавових кухлів - заготовок на будь-який смак і за низькою ціною купити ексклюзивну кухоль зі своїм фото. До того ж, ми виконуємо свою роботу якісно і так терміново, наскільки це в наших силах.

Трапляється, що інтерес у людини викликає не будь-яка особиста фотографія на гуртку, а просто красиве зображення або прикольний фотоколаж. Тоді завжди можна скористатися багатим банком фотографій, що є в розпорядженні інтернет (види природи, політики, тварини, види міста, спортивні команди, приколи, карикатури і т.д.). Кружка з фотографією, ціна якої Вас приємно здивує, випускається як серійно, так і по одній - на замовлення і побажанням покупця.

Головне, про що не слід турбуватися під час замовлення кухлів з фото і написом - це скільки вони коштують. По-перше, це дійсно зовсім невеликі гроші, і для вашого бюджету такі витрати навряд чи будуть обтяжливі. А по-друге, хіба можна в будь-який валюті оцінити спогади або приємні враження, що викликаються красивою фоткою на вашій улюбленій подарунковій гуртку?Создан 15 янв 2017Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100