Печать на посуде в Киеве

Нанесение на посуду в Киеве1. Ложки з логотипами
Сувенірні ложки з плоскою широкою ручкою, на яку легко зробити напис за допомогою лазерного гравіювання або ж нанести кольорове зображення методом холодного деколірованія.
2. Стрічки, шнурки з нанесенням логотипу. Друк. Збірка.
Компанія «Керамо СВІТ» виробляє пластикові та металеві бейджі різних видів, а також наносить зображення на стрічки для бейджей і шнурки для мобільних телефонів. Самі стрічки з логотипом і шнурки з логотипом можуть бути різного кольору і ширини.
3. Іграшки антистреси
Іграшки антистреси абсолютно несподіваних форм по 15-20 рублів за штуку.
4. Декольная папір
Декольная папір - найважливіша складова процесу деколірованія посуду. Від якості декольной паперу залежить якість вашої тарілки або чашки з логотипом.
5. Гумірованная папір
Гумірованная папір - найважливіша складова процесу деколірованія посуду. Від якості гумірованной паперу залежить якість вашої тарілки або чашки з логотипом.
6. Ложки
Ложки для нанесення фірмового логотипу. Перед компаніями, які вирішили замовити такий незвичайний рекламний сувенір, резонно постає питання - а де це зробити? Де і як можна замовити ложечки за розумною ціною?
7. Ложка
Ложка з фірмовим логотипом або торговою маркою продукту, це абсолютно природний рекламний носій для компаній, які просувають харчові продукти.
8. Логотип і ложка
Логотип і ложка один з найбільш незвичайних рекламних носіїв. Логотип на ложці буде завжди перед очима тих, хто нею користується. На роботі, і поза роботою, в будь-який час логотип на ложці буде працювати на вас, на вашу компанію або на ваш товарний знак.
9. Ложки з логотипом
Ложка з логотипом по справжньому новий, оригінальний сувенір, яким ви можете порадувати своїх друзів, колег і клієнтів. Крім того, що це справжня новинка серед сувенірів, ця річ надзвичайно корисна, втім, як і виготовляються нами гуртки з нанесенням логотипу.
10. Фірмова ложка
Фірмова ложка відмінно впишеться в ряд вашої рекламної продукції, поряд з ручками, ежедневниками, календарями. Дуже природно замовити кухоль з логотипом вашої компанії і одночасно абсолютно особливу фірмову ложку.Создан 21 янв 2017Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100